ty mas kvoli tomu psychicke problemy ?
ty mas kvoli tomu psychicke problemy ?
klidek, vraj sa zase naplni na jar ked sa budu pustat snehy ... lebo ze vela nasnezilo v Tatrach ... vravel kamos, ze cital niekde na nete
no ide, ale tak to predsa ludia chcu ... ja si pamatam este ako za cias zlateho sociku spoluziaci nadavali ze naco sa mame ucit toto aj hento, ze ucitelia robia zbytocne natlak, ze to v zivote nebudeme potrebovat, ze ved oni pojdu do ucnovky a potom si dobre zarobia lebo ved tie zavody dobre platia atd.
no tak uz sa to uskutocnilo - uz sa netreba ucit tie zbytocnosti, uz nie je taky natlak atd.
no a zase je len zle, zase su staznosti ze sa malo uci
tak ako by to vlastne malo byt spravne, aby boli ludia spokojni ???
ten tazky debil pisal vzdy len ze to co bude dnes ... na pozajtra uz jeho debilita nestacila
ale tohto roku este nie, ze ?
takze niekedy do r. 2030 ? ci az neskor ?
Avdejevka bola budovaná od r.´14. Dajú sa nájsť informácie o spôsoboch a materiáloch tam použitých.Treba mať na pamäti, že kyjevský režim nepočítal so zásahom RF, tak vybudoval len jednu, ale sinú obrannú líniu proti DĽR a LĽR. Hlavnými bodmi boli Avdejevka a Bachmut. Ďalšími silnými boli Marinka, Soledar, Ugledar, Časov Jar a Kurachovo. Každý z týchto obranných bodov mal svoj strategický význam. Žiadne ďalšie porovnateľné obranné body UA nemá.
Brehy 1
12320826
12:23
19.02.2024
------------
nevie niekto ze s kym tam rusi este stale bojuju, ked tam Ukrajina uz od februara r. 2024 nic nema ? veterne mlyny ?
ale ved slovaci sa stazuju ze uz teraz maju hole tie oné ...
potraviny ze strasne drahe - ludia na konci mesiaca ze nemaju co jest
najmy drahe - -statisice ludi si ich nemoze dovolit tak byvaju pod mostami
pocet aut na SK ze kazdym rokom vyrazne klesa
dovolenka ze pre bezneho cloveka neznamy pojem, slovaka nestretnes v Chorvatsku ako je leto dlhe ...
takze uz aj tak nemate co stratit ...
to je dobre ze sa nevzda, asoin budes mat aj nadalej psychicke problemy a bude musiet nad tym dumat furt ...
ejha, argument ako hrom ;_)
dobre, ze ty to sledujes co sa deje vo svete a mozes tu informovat ...
tak to by uz mohli tu specialnu operaciu vyhrat, ked maju take super zbrane, ci zatial este nechcu ukoncit a predlzovat konflikt ?
ale rusko predsa nema zaujem o zdegenerovany zapad bez surovin atd.
naco by mu bol ?
tak to je vyborna sprava ze ich tam likviduju .... !!!
jaj tak , uz je to jedno, uz celkom iste predpovede neplatia ;_)
no hlavne ze sa tarajkovia vyzurili ;_)
Bidenov usvedčený kriminálnik je prezidentom USA ?
ale netaraj, ved odbornik pisal ze skonci v lete !!!
citat odbornik:
vojna skončí v lete 2023 úplnou porážkou Ukrajiny a s ňou Západu, predpokladám, že sankcie pobežia ďalej
túto zimu prežijeme s prievanom v peňaženkách ale nie som si istý či prežijeme zimu 2023/24!
rudi
05.12.2022
20:38
naco pred sud, vari neplati, ze ho obesia vlastni ?
ale uz je to naozaj iste, ze je definitivny koniec, ano ?
lebo jeden tazky taraj s chorou hlavou tu pisal uz vo februari 2022 ze je uz definitivny koniec, ale nejako to nevyslo ...
citat velmi chory:
Zelensky sa postupne oblieka do civilu
Aby dostal letenku na uteceneckom lietadle
Ale musi si este na kolene roztrhat rifle
veImiprekvapeny
24.02.2022
23:56
niekto nechce ? takze ked ppt1 tu tvrdil ze v Polsku uz chodia chlapom povolavaky, 200.000 kazdy mesiac, tak klamal ? :
Poliaci už idú mobilizovať 200.000 aby mohli pokračovat v boji na Ukrajine...oni už vedia, že ukrajinský odpor sa zrúti..
ppt1
10799265
15:56
08.01.2023
mal som v dome elektrikára Poliaka a hovoril, že chlapom už chodia povolaváky...
ppt1
10799426
16:48
08.01.2023
vsak ked chces aby to skocilo - preco sa neobratis na sudruha prtina ? staci, aby prestal lifrovat na Ukrajinu vrahov a zbrane ...
Odporúčame