ja zijem v Nemecku stale, tu som bol
nejaky si rozculeny ;_)
ja zijem v Nemecku stale, tu som bol
nejaky si rozculeny ;_)
on este neusiel?
ano vlastni ho neobesili ?
ani po troch rokoch nedokazu dosiahnut ciele specialnej operacie ... nechapu, ze konflikt nema vojenske riesenie ...
asi to bude tym IQ
csak ked chce rusko mier - malo uz 3 roky, aby ho dosiahlo ... precoze to nedokaze, v com je problem ? neschopnost mancaftu ?
tak to je otras
snad pri tom kolapse kape aj vela ruskych vrahov ,...
teraz uz urcite ? mal ujst uz v r. 2022 ... nejako tie predpovede stale nevychadzaju, cim to bude
kvoli neschopnosti rusov ta ich armada nedokaze vyhrat ... a ked uz zacina stvrty rok vojny ... tak to este budes musiet vela vypisovat ...
no vidim ze bude zase musiet prikupit nejake akcie zbrojoviek ;_)
a to je zlel kebyze je kilo masa 15 EUR a chlieb po 10 EUR atd atd ?
aspon by si to ludia zacali vazit a zbytocne by nevyhadzovali tolko potravin ...
vsak uz zijes v blahobyte, co chces este viac ?
sudruch frco sa na nom vraj vobec nezucastnuje "!!!
a ked nie tak čo urobíš ? dáš si niekoľko sérií čelovíc o radiátor ?
Benu ???
a ako ich uskutocni na tych ca. 20% uzemia, kde vrazdia a nicia ruski vrahovia?
hlavne by mal vysvetlit muskovi ze elektromobilita je slepa ulicka, lebo on to nevie .. .
ale Lenin bol fajn clovek, pevny komunista, nie ?
ved iste, rozdiely medzi krajinami su ... ale celkovo aj po vyse 35 r. od revolucie su na zapade nasobne vyssie
ale ty v nej pre istotu zostavas zit, ze ?
ano rozpadne, uz coskoro, len treba stale vyckavat casu ako hus klasu
aj euro malo UZ COSKORO skrachovat - vysvetlovali mi odbornici zo Slovenska hned potom, ako bolo v r. 2002 tu v Nemecku zavedene ;_)
Odporúčame