nejako ta to rozrusilo ;_)
nejako ta to rozrusilo ;_)
to je ten debilko co mava v zachvatoch predstavy, ze vyhral prezidentske volby ? hehehehe
a on je v ktorej strane ?
a ty mas kvoli tomu psychicke problemy ?
tak to je teda otras
admin dostava za mazanie premie ?
a s kym tam potom bojuju ? s tymi piatimi percentami obrovska ruska armada ?
deklarovali demilitarizaciu, denacifikaciu a desatanizaciu len casti Ukrajiny ?
nemas niekde link na tu deklaraciu ?
a zvysne 2/3 bojuju uz od marca 2023 uplne bez zbrani, holymi rukami ... zname veci, mas tam aj nieco nove ?
citat odbornik:
Inak na vyššie položenú otázku, áno posielajú ich na Donbas bez zbraní, preto tam zomiera toľko Ukrajincov a preto aj títo vojaci utekajú z frontu do zahraničia alebo sa vzdávajú Rusom, radšej byť v zajatí ako sa dať zastreliť!!
Jaka2022
10991868 12:38
02.03.2023
takze na jar uz bude zase plna ? kedy tak, april-maj ?
no tak to uz bude zase emerika great again ...
samozrejme, ty ma predsa poznas osobne takze uplne vsetko o mne vies - nejako ta ta tema rozrusila hehehe
daj este nejake sprostosti nech je sranda, vymyslanie taranin ti ide hehehe
a kebyze aj dam nulu - debilov v diskusii je do toho nic hehehe
to je dobre, lebo tuto zimu bude v Tatrach strasne vela snehu ... priam rekordy
ja platim v Nemecku 42% dan z prijmov ...
a kolko som daroval - to je tajne !
ja zase nevidim dovod, preco neliat
a ?
no tak sa daniova zataz aj mzdy upravia a uz bude konkurovat ...
napriklad v Cine ze cinania beru pekne platy a su spokojni ... tak aj na Slovensku nech su platy ako v Cine a bude blahobyt ako v Cine ... budu sa rychlo stavat dialnice, zeleznice, byty, domy .. .
aj dane na energie staci zrusit a budu lacne ... jednoduche
samozrejme, genia tvojho rangu len tak hocikto nechape ... nic si z toho nerob, dejiny su plne nepochopenych geniov ..
pouzil som tvoju metodu - staci dristat bez dokazov ...
vidim, ze tvoja metoda sa ti u inych uz nepozdava hehehe
ano treba im pomahat, aby zlikvidovali co najviac ruskych vrahov, aby ich bolo menej, ked sa pohnu smerom dalej na zapad
ano samozrejme, velmi skoro ... to je vzdy tak najlepsie, napisat to neisto, ved nic presne, no hahaha
Odporúčame