aj o armádu sme sa nestarali skoro vôbec
Milanx
13451281 dnes
10:15
--------
ale ved sudruch prtin tvrdil, ze NATO pripravilo obrovske armady a nastavalo stovky zakladni so statisicmi vojakov okolo hranic ruska, aby mohli udriet na rusko a zabrat mu uzemi a zdroje
toto je podla teba ze "o armadu sme sa nestarali skoro vobec" ???
a kolko milionov vojakov by teda mali mat eropske staty, aby si mal pocit, ze sa starali o armady aspon tak trosku?


