bubububu volby v Nemecku, slovenski debilkovia maju o com pisat hahaha
bubububu volby v Nemecku, slovenski debilkovia maju o com pisat hahaha
no len tvoje nahlasenia nikoho nezaujimaju haha
a ty mas kvoli tomu psychicke problemy ?
ano, pravda su debiliny z chorej hlavy napr.:
Vzhladom na to, ze Rusko teraz z dialky nici lietadla, vojenske zakladne, vojenske jednotky a zariadenia atd, tak Ukrajina do vecera nebude mat nic
veImiprekvapeny
24.02.2022
07:09
a co sa deje ?
Vsetky armady europy su tak 1/100tej ruskej.Nebyt americanov,tak cele NATO stoji za nic.Aky uz ma len prinos pre NATO krajina ako Slovensko,Madarsko atd atd.Ziadny.
juraj2406
13317095 dnes
07:27"
ale ved sudruch putin vyhlasoval ze NATO ma stovky zakladni pri hraniciach s ruskom so statisicami vojakov
pricom ze rusko ma len niekolko tisic vojakov a len 3-4 zakladne, takze je jasne, ze NATO sa chysta udriet na rusko
tak nesir hoaxy ze 1/100 ...
mali by ho co najskor zlikvidovat a fertig
nemas link na to vyhlasenie, ze za 3 dni chceli byt v Moskve ?
nejedna sa o neexistujuci virus ?
mali by vyjst do ulic a protestovat proti nej !
áno, toto je povolené ... pis viac takych prispevkov ...
"- aby sa NATO nerozširovalo na východ"
mas link na taku dohodu ?
"Klamali že k takému rozširovaniu nedôjde"
no a ZSSR zase klamalo (prostrednictvom debilitou postihnutych tarajov na zjazdoch komunistickej strany) ze tu bude na vecne casy a nikdy inak a ze zlaty socik zvitazi ...
no a ? svet sa vyvija ...
nech len ziada, aspon sa mozu taraji tvojej podurovne rozculovat hahaha
to su vyborne vyhliadky !
"Vojna sa ešte ani poriadne nezačala. "
nemas tam chybu ? nie je to len taka specialna operacia ?
ja sa tu len obcas bavim nad chudobnymi sloveskymi dochodcami - ja som tu nebol dnes cely den ako ty hehehe
ty si taku mesacnu mzdu nevidel cely zivot aku som ja mal uz v 1990tich rokoch hahaha
a vidis - mohol si sa snazit aj ty, aj ty by si mal - aj slusnu mzdu, aj neskor slusny dochodok ;_)
o mna sa neboj, mam este vyse 10 rokov cas ... tam sa zaoberaj tvojim biednym dochodkom, ja robim v Nemecku uz vyse 30 rokov na poziciach kde je vyzadovane univerzitne vzdelanie, takze s mojimi prijmami sa trapit nemusis
ale chapem ze v tej biede ktoru ste museli zazivat po r. 1989 na Slovensku vas tie dochodky strasne trapia ... ale nie kazdy je zobrak ako ty
smrt nacistov ti vadi ?
Odporúčame