v pohode ? a neprovokuje Europa masivne rusov tym ze vo vychodnych krajinach NATO su obrovske zakladne a miliiny vojakov su pripraveni udriet na rusko aby mu zabrali uzemia zdroje?
v pohode ? a neprovokuje Europa masivne rusov tym ze vo vychodnych krajinach NATO su obrovske zakladne a miliiny vojakov su pripraveni udriet na rusko aby mu zabrali uzemia zdroje?
"Je tu pár stoviek vojakov, ktorých zavolal Fico s Kalinákom a žiadali ich ešte viac."
to budu hoaxy, to neverim ze by sudruch frco volal zapadnych vojakov ... ved ti ze vrazdia kade chodia
to asi preto sa trasie ze EU masivne zbrojila a pripravovala sa udriet na rusko obrofskymi armadami aby mu zabrala uzemia a zdroje
podla tu v diskusiach pritomnych tazkych debilov hehehe
uz by konecne mohlo SLovensko vystupit z EU aj z NATO ... pridem si ten skanzen kuknut alebo si necham posielat videa o tom zivoreni hehehe
takto to dopadne, ked tazky debil nieco "predpoklada" a tvari sa, ze s istotou vie, ze kedy vojna skonci hehehe
ved uz vydrzte, odbornik pisal, ze vojna skonci v lete ... to je uz len par mesiacov a bude mier:
vojna skončí v lete 2023 úplnou porážkou Ukrajiny a s ňou Západu, predpokladám, že sankcie pobežia ďalej
túto zimu prežijeme s prievanom v peňaženkách ale nie som si istý či prežijeme zimu 2023/24!
rudi
05.12.2022
20:38
----------
bububu debil si nie je isty ci prezijete hehehe
mozno uz zgegol a nesiri tie jeho sprostosti z chorej hlavy hehehe
dobre ze to tam ponicili
takze do ruskeho noveho roku uz Ukrajina poda kapitulaciu ?
este pred 40timi rokmi sudruhc prtin taral z chorej hlavy ze vraj kapitalizmus a mamon su fuuuuj
no ale tak co cakat od debila, vzdy prevrati kabat ako pride hehehe
takze uz zrazu neplati, ze ma miesto v uteceneckom lietadle a uz si len potrebuje roztrhat rifle ? nejako sa to stale meni ...
aka vojna ? jedna sa o specialnu operaciu
a ta bude predsa zastavena az vtedy, ked budu dosiahnute vsetky predom v plane sudruchom putinom urcene ciele
specialnu operaciu moze ukoncit len on - a to tak, ze zabezpeci, aby boli dosiahnute stanovene ciele
(lebo tak rusit ciele nebude, ci ?)
ozaj a ten Slaviansk a Krematorsk ako, bude uz tohto roku ? lebo mal byt uz v r. 2022 podla odbornikov tu v diskusiach ...
nejako to ti rusi zbytocne natahuju, takto bude viac mrtvych ukrajincov, ktorych je tu vraj odbornikom luto ..
citat odbornik z diskusie:
Bude to potupa pre Zelenského a demoralizujíce pre armádu, lebo budú vedieť že teraz keď Rusi prerazili obranu v Bechmute, nezastavia sa kým nebobijú aj Slaviansk a Krematorsk...
ppt1
10723314
17:46
13.12.2022
takze jeho utek stale nic ?
jeden komediant brani velkej ruskej armade roky dosiahnut ciele specialnej operacie ...
to musi byt fakt banda neschopakov
ja nie som na Kryme ... ja cakam na to MEGAOBKLUCENIE
a na tie slucky o ktorych pisal tazkou debilitou postihnuty:
Len za chvilku je cela zapana polka Ukrajina cervena. Ze uz len slepy nevidi, ze to tam vyzera na velke klieste a cela ich ukrajinska armada zostane odrezana od okoliteho sveta a potom sa slucka stiahne
Sa im cudujem, ze este nezacali hromadny utek smerom na zapad
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:43
A potom smer juh na Cherson a z Chersonu sme na Kyjev a slucka je uzavreta
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:44
-----
debil ppt1 sa uz tiez nehlasi ohladom Slavianska a Kramatorska, zase budem musiet rok vyckavat casu ako hus klasu ;_)
uz v r. 2022 malo prist velke MEGAOBKLUCENIE - o tom nevies nic, na kedy ho planuju ? v r. 2030-2035 ?
. Vsetci Ukr sa zasekli pod Kramatorskom a inde ich uz tolko nie je, aby kladli velky odpor
To este aj Kyjev ostane v megaobkluceni, ktore este nikto nevidel
veImiprekvapeny
07.03.2022
22:01
na Slaviansk a Kramatorsk ze vraj uz malo prist v r. 2022 ...
pride uz na ne do r. 2026 alebo sa rata ze az okolo r. 2030 ?
citat odbornik z diskusie:
Bude to potupa pre Zelenského a demoralizujíce pre armádu, lebo budú vedieť že teraz keď Rusi prerazili obranu v Bechmute, nezastavia sa kým nebobijú aj Slaviansk a Krematorsk...
ppt1
10723314
17:46
13.12.2022
takze teraz uz Ukrajina poda do ruskeho noveho roku kapitulaciu ako pisal tento pacient (pacient uz vraj aj zgegol ,ale kapitulacia stale nikde ...):
Do Ruského nového roku Ukrajina podá kapituláciu.
grobovshchik
10609360
17:10
04.11.2022
uz v 24.02.2022 ze mal pripravene miesto v uteceneckom lietadle ... (teda podla tazkych debilov tu v diskusiach), napr. tento pacient zo seba vyvrátil:
Zelensky sa postupne oblieka do civilu
Aby dostal letenku na uteceneckom lietadle
Ale musi si este na kolene roztrhat rifle
veImiprekvapeny
24.02.2022
23:56
furt ich rusi nicia a porazaju a furt este bojuju ... to je nejake divne, ved uz od marca 2023 (cize uz to budu 2 roky pomaly) tam ukrajincov posielaju uplne bez zbrani ...
vysokomoderne vyzbrojeni rusi teda bojuju proti civilistom bez zbrani a stale ziadne dosiahnutie cielov specialnej operacie ... divne ... :
Inak na vyššie položenú otázku, áno posielajú ich na Donbas bez zbraní, preto tam zomiera toľko Ukrajincov a preto aj títo vojaci utekajú z frontu do zahraničia alebo sa vzdávajú Rusom, radšej byť v zajatí ako sa dať zastreliť!!
Jaka2022
10991868 12:38
02.03.2023
tak to by uz mohli tohto roku tu specialnu operaciu ukoncit, ci to este planuju par rokov tahat ?
Odporúčame