Potom aj ruskému, lebo tí Ukrajinci na 90% hovoria rusky.
Potom aj ruskému, lebo tí Ukrajinci na 90% hovoria rusky.
Vybije sa batéria, padne to do vody alebo praskne obrazovka pri páde z 2. poschodia a všetko je v trape - identita, účty, platobné karty,... Kde potom začnú vybavovať všetko nanovo? Bez tých plastových kartičiek to asi nepôjde, aspoň jednu budú pre začiatok potrebovať.
A ako menia Američania doláre za eurá? Vlastne načo by ich menili? Tak asi tak isto kecy o menení rublov za eurá sú len obohranou platňou. Ľudia, ktorí žijú v týchto veľkých štátoch jednoduchým životom (a to je dobre vyše 90% v USA aj v Rusku) nepotrebujú cudzie meny.
Na HDP Slovenska v roku 1918 neexitujú dáta, z ktorých by sa mohlo zodpovedne odhadnúť.
V televízií tie vlajky zobrazujú po pamäti? V 21. storočí nemajú databázu?
Zrejme pri zobrazovaní vlajok pomáha umelá inteligencia.
Nazážka bola zrejme na to, či je tu o každom takom úmrtí článok. Uznávam, že je to tragédia, ale takých tragédií sa udiali v rovnakom čase vo svete tisícky.
Blázinec pomôže. Liečba ho konvertuje z agresívneho blbca na neškodného blbečka. Tie vynikajúce známky mu budú k ničomu, jeho mozog liekmi utlmia, ale v tom je aj istá spravodlivosť a hlavne je v tom obrana, aby neurobil druhýkrát to isté. Inteligent, ktorý je agresívny je oveľa horsí ako hlupáčik, ktorý sa vie správať.
A druhý aspekt je, že ho vytrhnú z rodinného prostredia, ktoré naňho zle vplývalo, lebo mu doma vštepovali aký je génius a ako je nad ostatnými.
Pochopil som to tak, že otec toho sopliaka bol inštruktorom streľby. Redaktori sa vyjadrujú tak jasne, že som nad tým pár minút rozmýšľal.
Upozorňujú, doporučujú, ... ale v skutočnosti nič nerobia. V Kórei by už zodpovední sedeli (tej južnej, nepredpokladám, že na severa sa platí cez QR kód - a vlastne za čo by sa platilo?), v Saudskej Arábií by im už ušmikli pravé paprče, dokonca aj francúzski policajti by im už vykopli dvere a urobili z komory s podvodnými servermi kôlničku na drevo. Páchatelia sú ľahko identifikovateľní, pretože poplatky cez QR platby plynú na nejaký účet. Len u nás sa bude maximálne hubou tĺcť.
To by som tak celkom netvrodil. Keď bol Ministrom vnútra Kaliňák, tak som si to isté myslel o ňom. Každopádne je to naprosto neschopný minister. Žiaden výsledok sme po ňom ešte nevideli.
Chápem rozhorčenie v tejto diskusii, ale zaujímala by ma jedna vec. Koľko e-receptov je vydaných bez vyšetrenia? Je to naozaj zodpovedné zdravotníctvo, kde lekár predpíše liek bez toho, aby videl pacienta? A nie sú to pacienti samotní, kto túto nezodpovednosť podporuje?
Sú to tri otázky, nie jedna, ale spolu súvisia. K
Ak chceme hovoriť o nejakom americkom tlaku, počkajme do pol januára, kým sa vedenie v USA vymení. Mám dojem, že tlak nebude ani tak na doplňovanie armády ako na ukončenie vojny.
A k tomu pridajme ešte množstvo dobrovoľníkov pravideľne odchytávaných na uliciach.
Bombastický nadpis založený na bombastickom vyhlásení niekoho z NASA, ktoré samotná NASA pre istotu ultmila: "Preto je zmena spôsobená priehradou relatívne nepodstatná z hľadiska ovplyvňovania našej planéty."
On to berie ako tie vcelku primitívne televízne šou, ktoré kedysi (po rusky) moderoval. Ani tam na faktoch nezáležalo.
Rozmýšľam a premýšľam, čo by robili čipy v ruskom tanku. Ruská technika je zväčša až vulgárne jednoduchá, niekto by povedal primitívna. Ich kritici sa na tej jednoduchosti radi odbavujú ale jednou hubou tvrdia, že na opravu tej primitívnej techniky treba čínsky čip z ukrajinského vysávača. To k sebe nejak nejde. Ale asi o tom prestanem premýšľať, lebo je to aj tak len kec.
Kam kto chel, tam sa dostal. Nie Číňania začali dominovať západné trhy, ale západ im tú dominanciu prestrel na zlatom podnose. Krátkozrakosť Európanov a Američanov viedla k tomu, že svoje výroby odovzdali potomkom Mao Ce Tunga.
Čože je to 74 rokov - zrelý vek na predsedu vlády. Bayrou asi nedúfal, že o ňom niekedy budú ešte noviny písať a ajhľa, stal sa premiérom. Je to značný úpadok.Od De Gaule po Mitterand sa bývalí prezidenti obracajú v hrobe. Klaunov ako Chirac an nasledujúci samozrejme nerátam za osobnosti, to už bol úpadok.
Po....ondiali to, myslím kolektívne. Macron to naštartoval a potom sa to viezlo. Tak sa bránili "extrémnej pravici", že zvíťazil zlepenec uľtraľavičiarov, ktorý by Francúzsko stiahol hlbšie do bahna za rok-dva. Tak sa Macron snaži o polepenie vlády z pravice a centristov, ale to tiež nevychádza pri ich tvrdohlavosti, že RN sa k vládnutiu nesmie dostať. A tak bude Francúzsko živoriť s pármesačnými vládami bez dôvery.
Odporúčame