Antikomunisticka posadnutost je umelo vytvarana a bujnie hlavne v poslednych rokoch - dovod? Je treba na niekoho hodit vsetku tu spinu a zaroven je to strach z prebudenia obyvatelstva - volicov. V susednej CR ma KSCM podla posledneho prieskumu az 30% podporu - zaroven sa vo vlade usilovne spekuluje a je predkladany navrh na pozastavenie cinnosti tej strany - preco teraz? 22 rokov po prevrate?
Aj tu na pravde mame zopar antikomunistickych demagogov s krvavymi ocami a slinou v kutiku..ze?
To uz zacina vadit aj nekomunistom - napr. mne :-)


