Ziadne kvorum!!! Na uradoch v statnom jakyku - koli tomu sa ho obcania Slovenska ucia - takze pre nikoho by to nemal byt problem!
Ziadne kvorum!!! Na uradoch v statnom jakyku - koli tomu sa ho obcania Slovenska ucia - takze pre nikoho by to nemal byt problem!
este som zabudol na dochodky a zdravotnictvo..to tiez ludia zazivaju a caka ch este vela prekvapeni...
zvysit dane, odvody, zrusit pausalne nahrady, zabrzdit rast miezd, zmenit zakonnik prace v neprospech zamestnancov, vsetko dat sukromnikom a povolit rast cien, nakladov...To su zatial veci, ktore ludia citia a ktore ich cakaju...21 rokov tu vzdy niekto krakal o nutnosti utahovani opaskov a sluboval - za tu dobu uz Slovensko nevlastni skoro nic a to malo, co este zostalo sa ide predat koli kratkodobemu efektu...Dakujeme, ale neverime - najmenej Vam pani premierka -aj pretoze ste nas uz viac krat oklamala. Chce to zmenu rezimu!
co si tym chcel povedat? Ako spolocne???
ale to neni problem len slovakov - neni kazdy taky dobrodruh ako ja...Vacsina ludi chce zostat doma - ma tam dom, rodinu, pole, vazby...Niekto v urcitych okresoch zlikvidoval po 89 vsetko - a usadilo sa tam par "podnikatelov" vydriduchov, ktori zasadne neplatia viac ako minimalnu mzdu a chcu dvanactky...Vsetci ludia sa maju pohnut za humna? A co keby radsej milovany stat s tymi vydriduchmi nieco urobil??
my nemame naivnu vladu - my mame vladu samolubych narcisov, ktori urobia vsetko preto, aby pri koryte zostali - uplne vsetko! Jak vcera - Dzurinda sa ohanal tymi fotkami - aby za chvilu Ficovi toho Kaddafiho nezavidel...
asi preto, ze z tej prosperity a medzinarodnej ucty za 8 rokov Dzurindovej vlady nikto nic nemal - zivot sa ludom nezlepsil. Iba Slovensko prislo o vacsinu strategickych podnikov...
len nas nechajte dovladnut - na konci sa to uz rozbehne - uvidite :))))
ze to ma nahnute nevyvraciam - ale ja sa u kazdeho nazoru nazaoberam komplexne jeho osobou - proste teraz ma pravdu a vlada by sa tym mala skutocne zaoberat - tot vsjo!
Ale ten slovensky pas dostali preto, ze sa narodili na SK, zili tu, maju tu byt, rodicov, ozenili sa tu atd - teda maju ku krajine fakticke vazby - podla toho budu aj volit. Suhlasis s tym, aby nasu vladu volil niekto z vonka, ktory okrem slovenciny nema so slovenskom ziadne vazby?
Treba si dobre strazit suverenitu a statny jazyk na celom uzemi. Na EU a NATO sa spoliehat nemozme - za 1. na nas s.ru a za 2. su to mozno docasne institucie - viz problem v Libyi. Musime jednat tak, ako keby sme boli sami.
Fico ma pravdu - a ani kaplanove zpochybnovanie na tomnic nezmeni.
Keby Kaddafi vyhral, tak by bol poriadok - ale taky poriadok oni nechcu, pretoze Muamar by vytiahol ucet - minimalne!
http://www.sme.sk/c/5831362/nalety-v-tripolise-si- vyziadali-najmenej-40-civilnych-obeti.html
http://www.sme.sk/c/5831362/nalety-v-tripolise-si- vyziadali-najmenej-40-civilnych-obeti.html
Najrozumnejsie je okamzite misiu ukoncit a vyvodit osobnu zodpovednost voci Sarkozymu, Cameronovi, Obamovi...To jedine by snad situaciu ukludnilo. Bohuzial dnesna doba a jej nafukanci rozumne nezvyknu jednat a tak nas dalej svojimi rozhodnutiami budu zatahovat spolocne do hrobu...
nie, uz sme modernizovani - posle tam rotu na vysokozdviznych vozikoch z Lidlu
inac predpokladal som, ze sa budu snazit do konfliktu ostatne arabske staty, ktore sa pripojili k rezolucii BR OSN...- a potom, ked uz Kaddafi nebude, sa svorne postavia proti tym, co ich do toho natlacili - tj aj proti nam!
NATO a USA na ten konflikt vyplieskali hromadu penazi a chcu ich naspat. Dobry gol by bol, keby im Kaddafi ponukol, ze im tie po.rate rakety zaplati zo svojho vrecka, ked sa na to vykaslu... :))) Myslim, ze pre Sarkozyho atd by to bol dobry dovod na samovrazdu.
Odporúčame