Bohuzial svinska anabaza Kaddafiho vitazstvom neskonci. Spojenci pospinili Kaddafiho pred celym svetom, urobili mu zprisahanie, nasadili agentov na rozostvanie ludu, zabili mu spustu ludi, rozbombardovali mesta, letiska, sklady, zeleznice, pristavy..., znicili hromadu techniky... On jasne upozornoval, nech to nerobia - inac sa vojna rozsiri do stredomoria a budu lutovat! Oni to riskli...No a teraz uz im je jasne, ze ho musia znicit za kazdu cenu - akymkolvek zposobom - inac znici on ich! Jedine co by ho snad mohlo zastavit je, ze by boli Cameron, Obama a Sarkozy odsudeni ako vojnovi zlocinci, ale to je tazka utopia...Karty su rozdane a my sa len mozeme prizerat, ako vznika novy svetovy konflikt - na zaciatok spojenim arabskych krajin proti nam.


