aby som neostal dlzny odpoved
vnimal som to presne tak m ako napisal necas
Nahodou som tu diskusiu pocul a nic take, ako nachytanie Pellegriniho na syrskych sirotach, tam nebolo.
Nie som fanusik Smeru, nemam potrebu obhajovat premiera, snazim sa byt len objektivny. A tak musim konstatovat, ze cela ta diskusia o sirotach bola v hypotetickej rovina - co by bolo, keby bolo. No a Pellegriny reagoval na otazky tak, ze keby sme mali informacie, ze niekde ziju v nevyhovujucich podmienkach, ze trpia nedostatkom, tak by sme im pomohli.
Dobsinsky nebol ziadny winner, lebo dokola daval otazky - coby bolo, keby bolo? Mne samotnemu s nimi liezol na nervy, lebo toto nepokladam za korektnu politicku debatu
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok Bez fotky neca

