za hlupost sa plati
za hlupost sa plati
kedysi nieco znamenal
po prevrate to bol len hlupak co nic nehral uprimne
je prirodzenym pravom Afgancov branit si svoju vlast
peoti imperialestickym okupantom
dovolim si povedat
bol skvely pokial sa nestaral o politiku
cast jeho pamiatke
byt susedom USA
a viest politiku v prospech vlastnych obcanov
je pre staty americkeho kontinentu samovrazedne
je to riziko zoldniera
zabijali Afgancov koli peniazom
sral ich pes
to je hlavny dovod preco Britania odchadza z EU
EU je cintorin narodov Europy
mali by nasledovat aj dalsi
ked USA kravu za rohy nechytili
za chvost ju uz neudrzia
je neskoro
uz prichadza do uvahy len radikalne riesenie
smutna udalost
ale keby sa to stalo v Rusku by to pre liberalov dovod na radost
srat si do vlastneho hniezda , ohpvorit , znicit
udat vlastnych rodicov
podla toho poznas demokrata ,
Odporúčame