jedavas americku soju ?
no , to mas z toho :)))))))
jedavas americku soju ?
no , to mas z toho :)))))))
Slováci majú negatívny vzťah k americkej zahraničnej politike a pozitívny vzťah k Rusku viac ako okolité krajiny. Vyplýva to zo zverejnených údajov organizácie Globsec Policy Institute, ktorá vychádzala z prieskumov agentúr v Česku, Maďarsku a na Slovensku.
Až 59 percent Slovákov hodnotí politické pôsobenie USA v Európe a vo svete negatívne a 60 percent si myslí, že NATO je pre USA prostriedok na ovládanie malých krajín.
co sa stalo , ze to bolo potrebne zdoraznit ?
len pokracujte az skoncite ako SDKU
kto dal pravo novinarom
terorizovat obcanov ?
ziaden narod nemozno porazit
ak sa neporazi sam
Ktora krajina uzna Krym ako prva sa a oslobodi od klamstiev ta yhra
ostatne sa budu len motat vo vlastnych klamtvach
rusky sud urobil chybu
policajti robili len to , co je v USA bezne
vy , co sa hrate na demokratov si uvedomte
ze mozno uz zajtra zacne pohon
na VAS
skusenost s tzv . demokratmi
ma vedie k presvedceniu
ze su tisickrat horsi ako komunisti
ze permanentne klamu sukromne media , som si uz zvykol
ze klame aj verejnopravna RTVS
s tym sa nikdy nezmierim
policia sa vyjadrika jesne
ziadne zbrane sa nenasli , zakon nikto neporusil
nasli sa len prihoreti , ustraseni slnieckari
urcite maju dovody sa bat
media zase klamu
Hambalek nie je sefom ziadnych vlkov
a na ochtanu sukromneho vlastnictva je mozne pouzit aj zbran
ja si myslim , ze ten Putin :)
to hlavne na co tam isel
nevybavil
Odporúčame