no , to nas demokrati zas o volaco obohatili :)))))))
Boje na Hrone si získali cveng aj u profesionálov – podujatie malo podporu ministerstiev obrany aj vnútra. Ukážky zásahov predvádzali policajní kynológovia, pyrotechnici, výsadkári z vojenského vrtuľníka, príslušníci levickej posádky aj s ťažkou technikou.
Každoročne sa zúčastňovali ministri, zástupcovia generálneho štábu, veľvyslanectiev.
uz NEBUDU

