sultan ma v ruke vsetky esa
svet urcie nie
Trump je to najlepsie , co sa mohlo americanom prihodit
polovica uz to pochopila
stale nechappem , co je zle na tom , ked sa lusia rozpravaju ........
myslim , ze existuje zaujem tretej velmoci na tom , aby sa aamericania a rusi bezdovodne zabijali
bezdovodne
zda sa , ze vitaz americkych volieb je len handra
v rukach vladnej byrokracie
Texasan zažaloval slečnu, která během prvního rande s ním v kině příliš často používala telefon a odesílala zprávy, požaduje vrátit 17 dolarů 30 centů za lístek, informují noviny Austin-American Statesman.
Brandon Vezmar, 37, řekl novinám, že 6. května pozval 35letou slečnu na rande do místního kina. „Bylo to strašné první rande," řekl Vezmar.
keby ktosi nepresustroval armadu
mohli sme usetrit miliardu
Trump bude musiet potvrdit avizovany ciel svojej politiky
spoluprace s Ruskom
co si praje minimalne polovica americanov
inac svojich volicov strati a novych neziska
neschopnost americkych politikov spolupracovat s inymi velmocami
na zaklade rovnopravnosti a mierovej koexistencie
len dokazuhe rozsah ubohosti ich politickeho myslenia
cirkus okolo kontaktov diplomatov
len dokazuje rozsah paranoje americkej politiky
USA zasahuju do volieb v inych krajinach ?
co myslis
liberali ,
v Europe nie ste vitani
firma , ktora nedokaze dat zamestnancovi slusny plat
nech skrachuje
rozhodla vystrasena
mediami zmanipulovana mensina
volby vo Francuzku odhalili strach vladnucej elity EU
pred alternativnym demokratickym rozhodnutim obcanov
EU sa utesuje , ze vyhrala vojnu
ale vyhrala len bitku
Odporúčame