zakopy sa prehlbuju
vladli sme si sami
teraz nam vladnu zlodeji zo Zapadu
co sa ti nepaci na tom prispevku ?
trocu privysoka cena za cestu nikde
ak , tak len obcianska vojna v Polsku
tiez sa nenechaju vecne klamat
v Izraeli sa ujal .....
Moj zivot bol boj priti sionizmu
J.V. Stalin
tento umely nepriridzeny zlepenec sa musi rozpadmut aj keby nechcel
nic ho nespaja , len par od reality odtrhnutych politikov
komunisticky rezim bol Rusom vnuteny
ako Ukrjincom dnesny rezim
a zaplatili najviac
obcanianemaju zaujem
branit tento rezim
ak Poliaci odsudia eru socializmu , ktore obdobie vyzdvihnu ?
to ma zaujima
pomniky komunizmu to su byty a domy v ktorych byva 90 percent obcanov
zivot bol iny
na vudieku skoro kazda rodina chovala prasce , sliepky , zajace , kacice
z tohto hladiska - bol
závod Mercedes se umístí na území prakticky tří stovek hektarů a bude moci vyrábět až 25 tisíc aut ročně. Společnost se chystá vyrábět limuzíny a offroady, které jsou v Rusku obzvláště populární. „Rusko, to je strategicky důležitý trh s velkou možností odbytu," prohlásil oficiální představitel Mercedes-Benz. Člen představenstva oddělení Mercedes-Benz Cars Markus Schäfer zase prohlásil: „Díky místní výrobě v Rusku jsme blíže k našim klientům."
Italský premiér Paolo Gentiloni prohlásil, že sankce proti Rusku nemohou být samozřejmostí a nemohou trvat věčně.
Odporúčame