Falosna politika tzv. vychodneho partnerstva skoncila krachom
Rusko prebralo strategicku iniciativu
ostava len ustup a porazka politiky Zapadu
vsetko to uz tu bolo
Falosna politika tzv. vychodneho partnerstva skoncila krachom
Rusko prebralo strategicku iniciativu
ostava len ustup a porazka politiky Zapadu
vsetko to uz tu bolo
Názor prezidenta Zemana je, že NATO udělalo hodně chyb ve své historii i aktuální historii, a mělo by spíš začít hledat společné cesty a společná východiska z těch krizí, které ve světě jsou. Já osobně mám k NATO negativní vztah, protože si myslím, že — a tady dávám za pravdu prezidentu Zemanovi — NATO udělalo svou špatnou roli, a pokud vůbec má nějaké východisko ze současné situace být, tak to musí být ve spolupráci všech významných hráčů na geopolitickém poli včetně Ruska
nevidim rozdiel
medzi pritomnostou vojsk Warsavskej zmluvy na nasom uzemi
a pritomnostou vojsk NATO na nasom uzemi
okupacia ako okupacia
Cesky prezident dal jasne najavo , ze ho take sprostosti nezaujimaju.
"Kým prebieha vyšetrovanie, nemožno kategoricky určiť, prečo toto ruské lietadlo havarovalo. S pribúdajúcimi informáciami však nadobúdame istotu, že mohlo ísť o bombu," uviedol úrad britského premiéra Davida Camerona.
zeby dostali suhlas od Sýrskej vlady ?
a taky stat to bol .........
a tak sa zhovadil
vedome porusil zakony CSR
a to je trestny cin v kazdom normálnom state
i my tu máme liberální „kavárnu“, která na nás agresivně útočí. Co je důležité, drtivá většina populace odmítá řešení Angely Merkelové, nejen v ČR a SR, ale stále více se to ukazuje i na Západě. Avšak politické elity na Západě jsou odtržené od lidí a jsou mnohem více responzivní vůči třetímu sektoru a médiím, proto změna postojů na Západě probíhá velmi pomalu. Ale věřím, že tato změna přijde. Snad se vzpamatují i evropští konzervativci i evropští sociální demokraté, vždyť všichni vidí, že jejich dosavadní nezodpovědný a nerealistický přístup by v konečném důsledku mohl ohrozit celou Evropu, a proto to vevnitř vře.
Na infračervených záberoch z amerického satelitu podľa televízií NBC a CBS vidno tepelný záblesk nad Sinajským polostrovom práve v čase, keď oblasťou prelietavalo ruské lietadlo.
Americkí bezpečnostní analytici predpokladajú, že mohlo ísť o výbuch v lietadle - buď explodovala palivová nádrž, alebo bomba.
Na infračervených záberoch z amerického satelitu podľa televízií NBC a CBS vidno tepelný záblesk nad Sinajským polostrovom práve v čase, keď oblasťou prelietavalo ruské lietadlo.
Americkí bezpečnostní analytici predpokladajú, že mohlo ísť o výbuch v lietadle - buď explodovala palivová nádrž, alebo bomba.
Odporúčame