nielen na Ukrajine
po celom svete ma svoje armady
separatizmus na Urajine odsudzujes a v Syrii podporujes , to je aka logika ?
iluzie o sucasnom rezime padaju tak rychlo ako jeho stavby
urcite sme na tom boli lepsie ako dnes
eurobyrokrati tuto krizu nezvladli
nezvladli este ziadnu krizu
Ukrajina:
Uvedla to Livekuban.ru s odkazem, že toto prohlášení bylo provedeno v rozhovoru pro Radio France Internationale. Když hostitel zeptal Jaceňuka, jaké jsou jeho vztahy s vůdci frakcí v parlamentu, řekl, že nejtěžší věc je komunikace s Julijí Tymošenkové.
„Od února 2014 mi Julija Tymošenková opakovaně nabídla vstoupit do intimního vztahu, ale já jsem ženatý muž a já si to v žádném případě nemůžu dovolit. V poslední době jsem se ostatně snažil vyhnout přímému kontaktu s Tymošenkovou, protože každé setkání končí obscénními sexuálními návrhy z její strany," řekl ukrajinský premiér.
podla toho co bolo v Uhrovci je prezidentom stale pan Gasparovic
zas osieraju
akoby to bolo v amerických koloniach inak
Rudé koberce pro tyrany, diktátory, feudální šejky a mučitele všeho druhu - britská královna byla nucena se usmívat na ně na všechny. Nezapomínejme, že v roce 1978 britská královna musela hostit rumunského diktátora Nicolae Ceaušeska... - See more at: http://www.blisty.cz/art/79523.html#sthash.s…
Odporúčame