Na východe Ukrajiny bránia pozorovateľom OBSE v práci
Co se týče odjezdu pozorovatelů OBSE, můj polský kolega David získal informaci, že pozorovatelé se nechystají nikam odjíždět. Současně obyvatelstvo cítí velké podráždění vůči OBSE, protože její zástupci pracují pouze během dne, když je světlo. V noci, právě když umírají lidé, pozorovatelé nejsou vidět, a to značně rozčiluje obyvatele. Nelze říci, že místní obyvatelé napadají pozorovatele OBSE, ale jejich podráždění je vidět. I já mám dojem, že OBSE nedělá vše, co je v jejích silách. Obyvatelstvo trpí a jeho podráždění je pochopitelné. Ale žádná agrese vůči OBSE není, to je všechno pouhá propaganda. OBSE a její členové všechno silně zveličují.
Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20150819/9469…