eu vnimam aj ako nastroj znasilnovania
narodnych statov
eu vnimam aj ako nastroj znasilnovania
narodnych statov
ekonomicka mizeria dokonci to , co vojna zacala
vymenu politickej reprezentácie a obrat smerom k Rusku
Rusko nikdy nevyslalo do Britanie svoje vojska
co sa o Britoch povedat neda
len Rusku vdaci Britania , ze ju Hitler nezmietol do mora
skody , ktore sposobila Slovensku vlada pravicových vlastizradcov su nevycislitelne
len tymto darebákom sme platili kazdy rok 35 milionov
len tak , za nic
drzia sa zadania
vojnu za kazdu cenu
ako je mozne , ze to americania nerozbombardovali a nepokradli ?
je to iskricka nadeje v tmavom tuneli vojnového stvania
som rad , ze ju vykresalo Slovensko
kto preplati Slovensku skody
ktore vznikli nezmyselnou a vopred prehratou vojnou na Ukrajine
EU ako jej podpalac ?
Odporúčame