Iba debil prezrádza na inernetových debatách odkiaľ pochádza. :-DDD
A to že si z Bratislvy ešte nevylučuje tú skutočnosť, že máš obľúbenú krčmu v nejakej dedine kde všetci hlupáci volia ficiny alebo náckov.
Iba debil prezrádza na inernetových debatách odkiaľ pochádza. :-DDD
A to že si z Bratislvy ešte nevylučuje tú skutočnosť, že máš obľúbenú krčmu v nejakej dedine kde všetci hlupáci volia ficiny alebo náckov.
A takto skončilo ďalšie putIerovské hovado . tentokrát kolobežkár:
Veru, a toto si už videl?
https://x.com/i/status/1950438153397162286
Takto horí slávna ruská MSTA. A kadejaké, ešte onakvejšie zábery sú na x.com
Snaž sa, snaž, PutIer ti dá kopejočky a osobne ťa potľapká po pleci, že si chorošij maľčik ti povie. Potom budeš najväčší Jano v tvojej milovanej dedinskej krčme :-DDD
Ano, ano, rusvesna, samozrejme veríme :-DDD
Niečo skutočné ti dám:
Ukrajinskí vojaci zo 413. samostatného práporu bezpilotných systémov „RAID“ zaútočili na ruský protilietadlový systém Buk-M1, samohybnú húfnicu 2S1 Gvozdika a ťahanú húfnicu. Medzi cieľmi sú aj obrnené vozidlá a nákladné vozidlá.
https://x.com/i/status/1950520695433179486
Alebo:
Ukrajinskí vojaci z 54. mechanizovanej brigády odrazili rozsiahlu ruskú ofenzívu v smere Siversk
Ano, áno, treba rozlišovať medzi kvičaním kremľobotov, uvrejnovaním proruských propagandistických grcov na kadejakých infohovnách či poHlavných správach na jednej strane a skutočnou pravdou nepoškvrnenou ruským klamstvom, demagógou fašistu PutIera na strane druhej :-P
Nekvičte mi kremľoboti do ucha, darmo sa snažíte, pravdu o SVINIACH PUTLLEROVSKÝCH OKUPANTOCH svojím kvikotom neprekvičíte. :-DD
To zas bude smradľavého putIerovského mäsa v ukrajinských mlynčekoch! Majú Rusi dostatok čiernych vriec pre svoje mrtvoly?
Len smelo do toho, zavri svoju krpatú pästičku a pohroz smerom na západ - pohroz ňou USA: A aj odpľuť si môžeš alebo zahrešiť niečo v zmysle ... boha vášho ameriského .... alebo... azanáť, azapád, te amerikánuš oštoba... :-DDD
Nedrístaj.
Strýčku Vovo, dej nám vodu“ – děti z „DNR“ prosí Putina o to nejzákladnější
Děti z okupovaného Donbasu natočily videozprávu pro Putina: žádají vodu do svých domovů.
https://x.com/i/status/1949888404306464978
A takto to vyzerá s vovou v Mariupole
https://x.com/i/status/1950270169739153426
Hurrráááá, nech žije ruskij mir - ruský svet!
Si nejaký kremľom uvarený jed. Udus sa vo vlastnej proruskej šťave.
Komenský povedal: "Infovojna tolika pro hovada dobrá jest!"
Ty si sa učil makroekonomiku v osobitnej škole pre také "múdrejšie" detičky :-DDD
Ano, budeš, ak ťa pustia z blázinca na opušťák :-DDD
Nekvič tu putinoficoviny, ani che blahoviny :-DDDD
Povedz niečo nové, tieto grcy sem sypeš dokola už niekoľko rokov. Si ako obohratá platna z roku 1920 s prejavom tej boľševickej opice Lenina :-DDD
Simonjanová je fiča sfrostá, je to Arménka, ale je to taký poruštenec horší od Rusa! Rusi sa vys rali na Arménsko, nechali Arménsko napospas Azerbajdžanu, ale táto krava nebeská sa im aj napriek tomu usilovne pchá do zadku
Je to dezolátny ocot.
Nič iné, iba dríst za drístom sa z kremľobotických papúľ valí. :-DDD
Odporúčame