Čo Palestínci cheli, to teraz majú!
Dlhé roky im bola posielaná pomoc, oni za ňu nakupovali betón stavali si podzemné chodby, v nich uskladňovali zbrane, ktoré tiež nakupoali za peniaze z celéhos veta, lebo celý svet ich ľutoval a peniaze im posielal. Mali si za tie peniaze nakupovať potraviny! A tie HUMUSácke marhy 7.10.2023 PODLO napadli Izraelských civilistov a zákerne ich zabíjali, bezbranných civilistov!
Vo mne sa to zlomilio - už nedám ANI CENT PALESTÍNCOM! Nech žerú iránske rakety alebo muníciu od Ajatolláha, čo im tam roky posielali.

