To zas bude veľa ZZdochutých putIerovcov! :-DDD
To zas bude veľa ZZdochutých putIerovcov! :-DDD
Putinovi ide o kožu.
Ak túto vojnu nevyhrá, skončí ako Mussolini.
Aha, teaz si priznal že Ukrajinci triafajú ruské závody na výrobu zbraní a kompotnetov a putIerovké fašistické svine triafajú obytné domy ukrajinských civilov.
PutIerovci sú šialené fašistické svine ale ukrajinská armáda ich efektívne zakáľa!
Skús NEBRAŤ ten ivermektín, ktorý ti predpísal Dr, Lipták. Hlísty proti ktorým je určený už iste nemáš, COVID už nehrozí a tebe sa možno po absencii ivermektínu vyjasní v tej tvojej prázdnej makovici :-DDD
Ty si dem entná? Ako som mohol ochrnúť, keď si tu z teba robím p...lastelínu? :-DDD
Dnes a im podarilo . ďalšie ruské fašistické letisko dostalo šajbu.
Tak povedz sbvojim kremľobotický kamošom somárom, ako napr. slávny archivár Jano Hrach a pod. - je ich tu takých požehnane - aby nešpehovali a nearchivovali
To si tvrdil aj 24.2.2022 a už tri a pol roka "slávna" ruská armáda - VRAJ druhá najježišbohovskejšia na svete nedokáže poraziť Ukrajinu - štát čo sa týka obyvateľov aj rozlohy podstatne menší ako tvoje "slávne" Rusko. Musí lanáriť po celom svete žoldáckych psov A CHODIŤ PO ŽOBRANÍ do KLDR, kde od Kýmsomchuja ŽOBRÚ zbrane muníciu a vojakov.
A ty si dal k veci putIerove sračky, zbierajú ich a posielajú takým ako ty, aby mali čím zasierať diskusiu:
https://www.youtube.com/watch?v=m88qXq-vmXQ
A nezúr v tomto teple, v spojitosti s alkoholom ti praskne žilka v prázdnej lebeni a budeš ochrnutá, budú ťa musieť prebaľovať
Toto je nejaký Kotlárov príbuzný?
Keby svinský šialený fašistický hnoj Putin nenapadol Ukrajinu, nebola by žiadna strata ani na ejdnej strane.
SMRŤ PUTLLEROVSKĚMU KREMEĽSKÉMU FAŠIZMU!
MOR HO!
Neslop alkohol v tomto teple, udiera ti to na mozog a potom píšeš jednu koninu za druhou
Straty ruského putIerofašistického letectva za jún
ďalšie ruské letisko dostalo šajbu od Ukrajincov
https://x.com/front_ukrainian/status/1941374…
5. júla jednotky ukrajinských špeciálnych síl spolu s ďalšími zložkami Obranných síl zaútočili na letisko Borisoglebsk vo Voronežskej oblasti Generálny štáb Ukrajiny. Toto letisko je základňou ruských lietadiel Su-34, Su-35S a Su-30SM. Zničil sa sklad s navádzanými leteckými bombami, cvičné bojové lietadlo a pravdepodobne aj ďalšie lietadlá. Výsledky útoku sa objasňujú.
Ukazuješ ty svoju. A máš ju teda poriadnu, keby si mal také prirodzenie ako debilitu, tak by si mal medzi nohami ropovod Družba
Prašivé kremeľské fašistické svine môžu vojnu zastavit hned, stačí ak stiahnu svojich debilných ožratých vojakov späť na východ za oficiálne VCELOSVETOVO uznanú hranicu z spred roku 2014
Ty más v hlave Putinovo lajno, zbierajú ho presne na tie účely aby ho pchali kremľobotom do prázdnych makovíc.
:-))))))))))
++++++++++++++++
Ale si mu plesol, sťaby mokrým vechťom skrz jeho podrývačnú papuľu :-DDD
Ty sa môžeš ísť dať vypchať do Hrochote :-DDDD
Odporúčame