Po vojne bude, keď ruská tajná služba vyhodí z okna aj samotného Putina.
Po vojne bude, keď ruská tajná služba vyhodí z okna aj samotného Putina.
Už som písal, že keby som bol .ocot, tak by som napísal, kde skutočne bývam.
Možno Fiľakove a možno nie vo Fiľakove. Že by v Orechovej Potôni? Alebo v Kolbasove? Nebodaj v Kučišdorfe? Alebo v Makove?
A ty ako, si .ocot? Napísal si že si Hrochoťan :-DDD
A čo vo vašej Hrochoťskej krčme robia ožrani?
Ruské ministerstvo obrany uviedlo = banda ožranov v krčme vyprávala.
Jáááj, tak tebe sa zdá! No fasa. Aj starej dievke sa zdalo, že sa vydávala...
Ano, písali to aj v katolíckych novinách na športovej strane :-DDD
A ruský fašizmus opľúva 90% ľudstva...
Kremeľské svine chcú príliš veľa...
Na fasa - a zase si nedal link. Ktorý ruský sračkomet to písal?
Rusmi platené sračkomety píšu, že NYT VRAJ ! píše...
Čakám už od 24.2.2022. Podaktoré kremľobotické prepité hlavy vtedy písali, že Ukrajina padne do troch dní :-DDD
Nedá Čína - dá Kanada, Austrália, Afrika, Južná Amerika...
To čo píšeš je somarina. To akoby si povedal susedovi, že nech nejde do krčmy ktorú prevádzkuje tvoj nepriateľ, lebo ho zbiješ ak tam pôjde.
A tie zločinecké gangy v Doneckua Luhansku teraz zakladajú Rusi.
A to že ruskí chlapi utekajú na západ zas znamená že nemajú záujem bojovať za idey šialenej fašistickej švandry Putina. :)
Ty si ukrajinský dôstojník a vieš čo sa vo vnútri armády deje. :))
IBA SVINE!!!sa tešia, keď putIerovská sebranka zabíja pod rúškom noci civilistov a ničí im obydlia,
prajem si aby niekto takým škodoradostným sviniam rozbúral domy
Aha, teda nevieš, myslel som si to.
Druhý odsek SOMARINA vymyslená v kremli a šírená propagandistami a hlupákmi.
Ani táto vojna nemusela byť, keby si kremeľské fašsitické šialené svine nenasrali do vlastných smradľavých papulí a dodržiavali by dohody a nenapadli by Ukrajinu a nebažili by stále po nových územiach. Majú dosť veľké vlatné Rusko, o to sa nestarajú, ale naopak, vyvážajú svoj bordel a svinské maniere k súsedom. A tam vraždia, rabujú, znásilňujú a ničia čo im príde do cesty! Proste svine!
Odporúčame