Ked zvolili Trumpa po prvý raz, kremľoboti tu jasali od radosti ako zmyslov zbavení. Ked zistili že Trump je magor a ja som im vravel že oni ho tam predsa sami chceli, tak sa vyhovárali, že nie, nie, oni Trumpa nechceli.
A história sa opakuje - po druhej Trumpovej voľbe zase jasali ked bol zvolený a teraz zase kvičia že Trump je zlý, a že oni ho tam nechceli. Proste sú to nenapraviteľní chumaji.

