teba vyprdol
Zo strany Ruska je to už teraz Pyrhovo víťťazstvo, Síce vyhrávajú, ale toľko ľudí a techniky čo už stratili ich dovádza ku skaze.
Nuž je to dosť diskutabilné, SNP heslá síce nepomohli, SNP bolo potalčené, ale hitlerovci nakoniec aj tak skončili porazení,
Aj Rusko sa ZATIAĽ drží, ale príde čas a putIerovci skončia porazení.
Ja ťa nechcem uraziť, ja o tebe píšem iba krutú pravdu. Ale je to možno iba diagnóza, a možno aj liečiteľná, skús nejakého dobrého odborníka z Cajly.
Evidentne si PutIerov pätolízač a ktovie čo ešte! :-DDD
Evidentne si vychlípal smradľavú putIerovskú polievočku uvarenú z kremeľských demagógií, klamstiev a PutIerových výlučkov.
Vieš, kremľoboti majú manuály musia podľa nich sem písať kremeľskú svinskú propagandu, nesmú písať inšie, lebo sú kontrolovaní a nedostali by kopejočky, keby písali niečo iné :-DDD
Aj Ficov Počiatok, Ten už o tom aj vyprával. Aj o svojich opiášoch:
https://www.youtube.com/watch?v=rB70aFsyPYQ
:-DDD
Zelenskij JE LEGITÍMNY prezident a opak tvrdia iba kremeľské klamárske šialené fašistické prasce a slovensklí kremľoboti to po nich verklíkujú, alebo skôr papagájujú. Lebo z vlastnej dutej prepitej hlavy nič múdre vysypať nedokážu.
zmeň si nick na Tri voly. Presne toľko vypotíš tupošín ako tri voly naraz..
Napalm si hravo vyrobí každý sám - ale je povolené ho použévať?
Medzinárodné právo výslovne nezakazuje použitie napalmu alebo iných zápalných látok proti vojenským cieľom, ale použitie proti civilnému obyvateľstvu bolo zakázané podľa Protokolu III k Dohovoru Organizácie Spojených národov o určitých konvenčných zbraniach v roku 1980, ktorý nadobudol platnosť ako medzinárodné právo v decembri 1983. [ 9 ] [ 42 ] [ 43 ] K januáru 2023 ratifikovalo Protokol III 126 krajín.
Tu je ten problém, že ak Ukrajinci použijú napalm na bojisku, putIerovské prasce ho z pomsty začnú zhadzovať na ukrajinské civilné obyvateľstvo.
Ty si tak akurát v ri ti bol a uono si tam videl :-DDD
Ukrajina nie je členom NATO a je iba logické, že tam Zelenskij nemal stoličku. Ale duševní maloroľníci kremľoboti sa vytešujú výplodom vlastnej maloduchosti :-DDD
Ano, ty si šlachtic - Imriško von Cvokhaus. :-DDD
Odpáľ ty, najlepšie do Ruska, Rusi ťa potrebujú do zákopov ako kanonenfuter. :-DDD
Nekvič, už ti Hrochoťania nesú pomyje. :-DDD
Ano, duševne zaostalí jedinci sú so sebou zvyčajne spokojní. :-DDD
Tvoja logika neexistuje.
Peklep: Imriško. Ale aj Omriško je celkom fajn :-DDD
Keď nevieš o čo ide, radšej sa neozývaj, lebo budeš za hlúpeho a budú sa ti rehotať.
Toto si prečítaj:
https://www.aktuality.sk/clanok/jhZumJV/rusi…
...a potom bľabotaj. Zásadne sa nedrž hesla Blaboleum ergo sum. :-DDD
Odporúčame