Mušíš to napísať aspoň 100 x a potom sa z tej hlúposti stane pravda. :-DDD
Mušíš to napísať aspoň 100 x a potom sa z tej hlúposti stane pravda. :-DDD
Rusko telá svojich vojakov ani nechce späť. Kým ich nemá, nemusí vyplácať peniaze vdovám či matkám zabitých vojakov. Nie je telo, nie je problém.
https://t.me/marsalMalinovskij/12247 je kremeľský sračkomet.
Rusko telá svojich vojakov ani nechce späť. Kým ich nemá, nemusí vyplácať peniaze vdovám či matkám zabitých vojakov. Nie je telo, nie je problém.
Imriško, ty si utri čelo, lebo potíš .ocotiny. :-DDD
Rusko telá svojich vojakov ani nechce späť. Kým ich nemá, nemusí vyplácať peniaze vdovám či matkám zabitých vojakov. Nie je telo, nie je problém.
...a Putinov mongol Šojgu bol pred vyše týžnom už hádam po stýkrát v KLDR, Bol tam znova VYŽOBRAŤ severokorejskú nekvalitnú muníciu a rakety pochybnej kvality od Kýmsomchuja
15. júna Ukrajinskí spravodajskí operatívci údajne vykonali sabotážnu operáciu v Kaliningradu, pričom deaktivovali kľúčovú priemyselnú energiu. Agenti vyčerpali chladiacu kvapalinu z transformátora a zapálili zariadenie, čo spôsobilo veľké škody a odstrihli elektrinu v okolí ruského vojenského a obranného priemyslu.
V sektore Zaporožie bol zlikvidovaný Oleh Semov – darebák z BARS-3“ a jeden z tých, ktorí pomáhali formovať takzvané ľudové milície v Záporoží. Zomrel na následky zranení. Perfektné. Je to ten istý bastard, čo behal po dedinách s puškou.
Veľkolepý plán prekročiť Dneper? Áno... a dopadlo to presne tak zle, ako by ste očakávali :-DDD
ďakujem že si sa podpísal, ale zabudol si napísať nejaký príspevok nad tým tvojím podpisom :-DDD
nezúfaj, aj väčšie sprostosti tu podaktorí kremľoboti šíria :-DDD
Sprostosť šírená kremeľskými sračkometmi
Bacha, Šlágerman PuBík už zúri a hľadá okolo seba kamene, ktoré by po mne mohol hádzať :-DDD
Idnes? Ale však ked som dal minule link na IDnes tak si sa rehotal, že neveríš tým pepíkom! Tak ako? Idnes klame alebo píše pravdu? Alebo podľa toho či sa ti ich články hodia či nehodia do tvojej demagogie? :-DDD
Noelreports z X.COM? A ty tomu veríš? Minule keď som dával link na príspevok od Noelreports, tak tu kremľoboti na čele s tebou opovržlivo kvičali, že je to klamársky prispeivateľ.
Tak ako? Klame Noelreports alebo neklame? :-DDD
Ty si už mykáš? Alebo sa mykáš? Schizofrénia je hnusná vec, koľko kusov je tam z teba? Ale to máš z tej pijatiky, nemal by si toľko piť :-DDD
Odporúčame