Ano, a preto je iba dobré, keď Izraelci preventívne pošlú do pekla vrahúňsky iránsky jadrový program.
Ano, a preto je iba dobré, keď Izraelci preventívne pošlú do pekla vrahúňsky iránsky jadrový program.
Ako a kedy ublížili Ukrajinci Iráncom?
NIJAKO A NIKDY!
Tak prečo Iránci dodávajú Rusom zbrane ktorými Rusi vraždia Ukrajincov?
LEBO V TEHERÁNE VLÁDNU ŠPINY!
A tak sa teraz Iránci dočkali karmy. A pre toho, kto neverí na žiadne karmy napíšem, že na Iráncov sa valí Israel Army.
Tak im treba, uterákovým kotrbám z Teheránu!
poučuj, súdružka učiteľka, poučuj :-DDD
Si ešte väčší ozembuch než som dúfal
anti PRAVDA napísal:
"...teraz musia chodit okolo Trumpa po spickach hrdinovia lebo ich posle docerta a rozpusti cele NATO a to by "jastrabi" z NATO nerozchodili prost o taku vynosnu trafiku..."
Kto už toto nepovažuje za hovadinu je ocot.
Mne už v článku chýba iba OKOLNOSŤ, PREČO dubajskí fízli zabasli toho chlana. V akej chúlostivej situácii ho načapali, alebo aká zadubená sviňa a kvôli čomu ich udala.
Ty si sa kde narodil a kde žiješ?
Lebo iba britskí 18 roční chlapci skáču na 17 ročné devy? Slovenskí to nerobia? Slovenskí chlapci si nevypijú a nie sú k babám dotieraví? Myslíš, že ak by slovensklý chlapec v Dubaji dostal chuť na nejaké dievča, labo že by dostal chuť si dať borovičku, tak že ho dubajské zákony zastavia?
Daj sa liečiť!
Názov KoZA vymysleli Rusi a ich vriťlezi.
Ale ty si pod stolom vo vašej lazníckej krčme!
Ako a kedy ublížili Ukrajinci Iráncom?
NIJAKO A NIKDY!
Tak prečo Iránci dodávajú Rusom zbrane ktorými Rusi vraždia Ukrajincov?
Ako a kedy ublížili Ukrajinci Iráncom?
NIJAKO A NIKDY!
Kremľoboiti všech zemí, vyližte si prdel!
Iránske zdroje sú banda klamárskych prasiat.
Ako a kedy ublížili Ukrajinci Iráncom?
NIJAKO A NIKDY!
Tak prečo Iránci dodávajú Rusom zbrane ktorými Rusi vraždia Ukrajincov?
LEBO V TEHERÁNE VLÁDNU ŠPINY!
A tak sa teraz Iránci dočkali karmy. A pre toho, kto neverí na žiadne karmy napíšem, že na Iráncov sa valí Israel Army.
Tak im treba, uterákovým kotrbám z Teheránu!
Nekvič tu, toto nie je chliev v ktorom si ubytovaný. :-DDD
Sovietsky zväz sa už chvalabohu nepíše nijako. Zdochol v roku 1991.
Tebe netreba zobrať svojprávnosť. Lebo už ti ju dávno zobrali :-DDD
Imriško Čurej z Hrochote bol z Hrochote vidlami vyhnaný a ukrýva sa v Bronxe, v košer reštaurácii sa tam živí umývaním tanierov zababraných od šoletu.
V Hrochoti otvorili krčmu, utekaj, lebo budeš mať absenciu u krčmára ak sa nedostavíš včas na slopanicu.
Aj šialený fašistický besný pes PutIer - podobne ako jeho vzor Hitler - verí v konečné víťazstvo. Ale nedočká sa, veru nedočká :-DDD
Odporúčame