Podľa údajov FIRMS analyzovaných monitorovacou skupinou „Krymský vietor“ vypukol včera večer požiar v sklade paliva na leteckej základni Krymsk v ruskom Krasnodarskom kraji.
Podľa údajov FIRMS analyzovaných monitorovacou skupinou „Krymský vietor“ vypukol včera večer požiar v sklade paliva na leteckej základni Krymsk v ruskom Krasnodarskom kraji.
to sú výplody tých putinovských kapustných hláv
pekne demagogizuj, tak ako ťa to na ruskej trolej farme naučili. :-DDD
To je ono! Bite tú putIerovskú fašistickú čvargu!
píšeme rok 2025 a čuduj sa svete . ešte furt sa najdu kadejakí trpáci, ktorí veria ruskej smradľavej propagande na t.me :-DDD
Nebolo zaznamenané žiadne prekročenie povolených úrovní znečisťujúcich látok.
Meranie čistoty ovzdušia pri závode previedol opitý Serioža s teplomerom.
Doplním: Podnik Azot v Novomoskovsku je jedným z najväčších výrobcov dusíkatých chemikálií potrebných na výrobu výbušnín do ruskej munície. Legitímny vojenský cieľ pre ukrajinské drony a rakety.
Tak potom ty prečo ešte stále používaš na premiestňovanie bremien aj v lete sane? :-DDD
V tvojej hlúposti som nenašiel genialitu :-DDD
Stanko, ty si platený Čínou, tvoje rozumovanie v tejto debate je nepodstatné a hlúpe.
Střelba na ruských vojakov v Luhanskej oblasti. Blízko osady Nižná Duvanka niekoľko ruských dezertérov zabilo veliteľa čaty vojenských policajtov a dvoch jeho podriadených. Dezertéri ušli.
https://x.com/Eva_CZ1/status/193159811488175…
Obraz sa ukazuje iba prihláseným užívateľom X.COM
sorry to som chcel nalepiť inde.
Střelba na ruských vojakov v Luhanskej oblasti. Blízko osady Nižná Duvanka niekoľko ruských dezertérov zabilo veliteľa čaty vojenských policajtov a dvoch jeho podriadených. Dezertéri ušli.
https://x.com/Eva_CZ1/status/193159811488175…
Obraz sa ukazuje iba prihláseným užívateľom X.COM
Nože zakvíkaj ešte niečo "múdre". Však si ty HitmanPB alebo jeho ešte blbší brat? :-DD
Ano, vy v psychiatrickej liečebni ste dopovaní práškami, máte od nich dobrú náladu a smejete sa hojne a aj bez príčiny alebo na vlastnej sprostosti :-DD
https://x.com/i/status/1931116996936237492
Ukrajinci trafili ruské odpalovacie zariadenie iskanderu v brianskej oblasti:
krásna sobota, Ikrajinci trafili ruské odpalovacie zariadeni iskanderu v brianskej oblasti:
Ukrajinci dali dnes dole ruský SU 35
https://x.com/i/status/1931275008929587401
Sláva Ukrajine!
Smrť kremeľskému fašizmu!
Aj Rusi a Čína tlačili na Vietnam, aby bojoval ďalej. Podľa tvojej logiky sa však Vietnam mal vzdať Američanom, novšak?
Odporúčame