A ešte "hrdinskejšia" ruská férovka je keď 4 ruskí vojaci bijú, vraždia, znásilňujú, okrádajú,... jedného ukrajinského neozbrojeného civilistu
A ešte "hrdinskejšia" ruská férovka je keď 4 ruskí vojaci bijú, vraždia, znásilňujú, okrádajú,... jedného ukrajinského neozbrojeného civilistu
ZOBRÁK Putin zase poslal ŽOBRÁKA Šojgu aby zase VYŽOBRAL nejaké rakety či náboje od Kimsomchuja :-DDD
Ruskí generáli vyhrali v nedelu obrovský úspech. Prišli iba o "niekoľko" strategických lietadiel.
Vojna trvá už 4 roky a títo chrabrí a vysokovzdelaní ruskí generáli nevedia poraziť krajinu, ktorá má 4 x menej obyvateľov ako Rusko a musia ŽOBRAŤ !!! o vojenský materiál v KLDR a najímať kadejaké vrahúnske opice z pralesov Afriky či Ázie aby im prišli pomáhať zabíjať svojich ukrajinských bratov.
Pohŕdavo pľujem na názory kremľobotickjých trkvasov.
Štyria na jedného - to je tzv. ruská férovka.
Nepapagájuj tu drísty a kekeciny z manuálov, ktoré ti poslali tvoji styční dôstojníci z ambasády na ulici Borisa Nemcova
Porovnanie generálov NATO a Ruska.
Generáli v NATO sú doslova vedci, 60% z nich má doktorát vo svojej oblasti. Plus obrovské praktické skúsenosti.
RUS generáli sú tam preto, lebo dokázali úspešne kradnúť a vedeli akú províziu poslať "vyššie".
V posledných dňoch málo zničených ruských tankov.
Nejaké správy v tomto zmysle sa už mihli, napríklad vraj ruskí tankisti odmietajú útočiť kvôli dronom.
Tajomník ruskej Bezpečnostnej rady Sergej Šojgu pricestoval do Pchjongjangu, kde sa má stretnúť s Kim Čong-unom."
V skratke: mongolský šaman zastupujúci Rusko, krajinu ktorá sa pyšní tým, že má druhú najsilnejšiu armádu sveta a keby chcela, tak za pár dní je v Portugalsku, prišiel ŽOBRAŤ o muníciu a rakety.
Onedlho prídu k tebe dvaja mocní chlapi v bielych plášťoch - ošetrovatelia z tvojej domovskej psychiatrickej liečebne a odvezú si ťa. Neboj, tam budeš v dobrých rukách a to v sekcii kde budeš obklopený samými dobrými Putinovými lokajmi akým si aj ty
Človeče, však ty si totálne duševne vyšinutý!
poprosil by som udavačov bez štipky morálky a hanby, aby na moju adresu NEMORALIZOVALI!!!
Tak, tak, celý svet je povinný čušať, sadnúť si, nerobiť pre svoju obranu nič a pokorne čakať kým prídu Rusi, určia každému ako má žiť a ako majú vylizovať Putinovu smradľavú r.ť!
Ďakujem neprosím si, ak sa to tebe páči, tak utekaj do Ruska a rob to. Ale bez nás!!!
To je asi kremľobotický blázinec. To je pre blázince typické, že tam jedni kvičia a druhí sa smejú aj ke´d sami nevedia prečo
Svetovy konflikt NIE JE!!! neodkladny!!!!! Stačí ak si kremeľské fašistické svine uvedomia, že sú fašistické svine a stiahnu svojich vrahúnskych vojakov z Ukrajiny
Brent posilnil? A čo Ural?
Keď Rusko hodí atomovú zbraň na Kyjjev, potom si pozve Si-tin svojho vriťleza Pu-tina na koberček do Pekingu a Pu-tin bude na kolenách prosiť o milosť a tichúčko tam skuvíňať...
Saudi sa pred časom v rámci OPEC+ s Rusmi dohodli na tom, že každý člen zníži ťažbu ropy, aby sa tým zvýšili jej ceny. Takže Arabi išli s ťažbou podľa dohody dole, Rusko ju však nedodržalo, fakticky prekazilo zámery SA. Ceny narástli oproti plánu menej, pritom podiel SA na svetovom trhu sa zmenšil. Teraz Saudská Arábia otočila, chce naspäť svoj podiel a zvyšuje ťažbu, takže ceny idú dole. Rusku hrozí, že ťažba prestane byť zisková, čo bude príjemný bonus pre Saudov, USA aj ďalších.
"Kví, kví, kví", zúfalo zakvičali v žiali nad stratou ruskýách bombardérov kremľoboti a dali si po ďalšej borovičke :-DDD
z platformy x.com:
Jaroslav Koubelka
@JardaKoubelka
·
14h
Všimněte si toho, jak Rusové dokonale chápou to když dostanou po hubě.
To je jazyk kterymu rozumí a okamžitě můžete vidět jak krotnou, protože už si nepřipadají tak silní.
Jinými slovy kdo chce mít s Ruskem dobrý vztahy, musí zničit Rusům to na co jsou pyšní a hned máte lepší vztahy
mvv, nezúr, praskne ti žilka a skončíš na ARE, došťatý, dosratý, ani prebaľovať ťa nebude mať kto :-DDD
Odporúčame