Este stale ťa bavi pastovať sem pištoviny z kremľom financovaných webov dookola?
Este stale ťa bavi pastovať sem pištoviny z kremľom financovaných webov dookola?
Poplačkaj si, poplačkaj, ty chudáčik ukrivdený :-DDD
Ačohentizmus je znakom duševného maloroľníctva ačohentistu.
O problémoch s Izraaelom debatuje normálny človek VÝLUČNE pod článkom o problémoch v Izraeli. Ačohentista si o Izraeli upŕda kdekoľvek. :-DDD
Takmer milion putIerovských fasistov pagýblo, lebo ich PutIer poslal pomstiť smrt VRAJ 15.000 mrtvych na Ukrajine.
KLAMES!
DAJ LINK, za akých podmienolk bol zvolený Zelensky!
Kremľobotickým debilom to tu s tými voľbami an Ukrajine už bolo 1.000 krát vysvetlené, ale oni to aj napriek tomu nechápu a dokola idú svoje. Verklíkujú kremeľské pitominy, či skôr putIerovské pi.oviny.
Zasiahli SME? Ty si niečo zasiahol? Néééévrááááv!
Akurát teba zasiahlo asi 380V a odvtedy si zasihnutý. Alebo pošahaný? Či?
To kde chodíš na tieto blahobaranoviny?
Príde odvetaa odvety.
Jasné, aj Fico bol komunistom, s náboženskou otázkou sa vysporiadal ale terazky je prudkým kamarátom kadejakých farárikov :-DDD
Robíš tu zo seba ťažkého frajera, tak si to najdi sám, ak ti toto nestačí. Alebo si počítačové nemehlo ako ten kotlebácky exposlanec Mizík? :-DDDD
Kremľoboti, už ste konečne pagýbli v ruských zákopoch na Ukrajine za ideály vášho milovaného smradľavého besného šialeného fašsitického psa PutIera? Ešte nei? A prečo? Je to predsa vaša povinnosť za ne pagýbnuť!
Na názory kremľobotických dezolátov už nie je nikto normálny zvedavý, dokonca na ne serú už aj túlavé psy.
Ano, Rusi každý deň dobývajú nové a nové územia. Na ruských cintorínoch :-DDDD
Trápne ruské stredoveké myslenie, trápny svinský fasistický pes Putin, sú už otravnejší ako Ficova samovrava zvaná Sobotné dialógy v rozhlase Slovensko.
Trápne ruské stredoveké myslenie, trápny svinský fasistický pes Putin, sú už otravnejší ako Fico v sobotných diamonológoch, t.j. v Robkových samovravách.
prestaň sa strápňovať písaním hovädzín
Čo sa týka nenávisti voči Rusku, predtým nikto na Ukrajine nemal k Rusku taký zlý postoj. Ten bol väčšinou neutrálny, normálny, ako to býva kde niektorí ľudia ako rusi boli v menšine. No a potom Rusko začalo v roku 2014 vojenskú agresiu.A teraz ako výsledok majú nenávisť, ktorá je doslova v genetickom kóde. A neexistuje spôsob, ako ju vykoreniť. Dokonca aj bez ohľadu na to, aké dokumenty podpíšu, môžete do nich napísať čokoľvek chcete, ale nemôžete to v duši vypnúť. Tí ktorí to všetko prežili spoznali, kto sú Rusi. Toto sú spomienky na vojnové zločiny, ktoré spáchali. Na útoky na detské ihriská a civilistov. To sa nevymaže.
pokr:
Hovoria, že straty sú obrovské až sa vám vlasy zježia. Toto sú priame citáty. Diskutuje sa o tom celkom otvorene. Áno, a v zásade ani cintoríny, ktoré vám rastú pred očami, nie sú skryté, áno, každý ich môže vidieť. Každý vidí a chápe, že v skutočnosti sa za Putina objavili celé cintoríny pozostávajúce len z ľudí, ktorí zomreli na Ukrajine. Je úplne nejasné, prečo a či je to naozaj plnohodnotný pamätník Putinovej éry. Len si predstavte, že raz Putin už nebude. Zomrie a jeho hrob zarastie trávou. Ale všetky cintoríny zostanú. Tieto cintoríny sú v skutočnosti dlhodobými pamätníkmi určitej éry. A ak sa pozriete do Ruska, nie sú tam žiadne cintoríny pre obete čečenskej vojny, niektoré jednotlivé áno, alebo afganskej vojny. To znamená, že sú to v skutočnosti najväčšie, obrovské vojenské cintoríny v Rusku, až teraz v dôsledku invázie na Ukrajinu. Toto je pravdepodobne najdôležitejší pamätník Putinovej éry.
Odporúčame