Ano výborne, ruská armáda je veľká, PutIerovi nevadí, že denne mu dochnú stovky ohyzdov, že denne táto voja vyrába stovky ruských vojnových beznohých invalidov. Ženie ďalších a ďalších ruských neborákov do ukrajinského mlynčeka. To je ono ! :-DDDD
Ano výborne, ruská armáda je veľká, PutIerovi nevadí, že denne mu dochnú stovky ohyzdov, že denne táto voja vyrába stovky ruských vojnových beznohých invalidov. Ženie ďalších a ďalších ruských neborákov do ukrajinského mlynčeka. To je ono ! :-DDDD
Ano,do posledného Orosza!
alCIAda je Putinov lokaj a zlosyn platený ambasádou na ulici Borisa Nemcova
Kremľobotické svine sa radujú nad výčinmi svinskej kremeľskej fasistickej čvargy.
Ačohentizmus je znakom duševného úpadku ačohentistu.
Trump chce zaviesť 500 % clo pre všetkých dovozcov do USA , ktorí kupujú ruskú energiu.
Teda ja na Slovensko.
A ako sa tie hejslovakistické kremľobotické. chcimírovské, plochozemské dezolátne opice vytešovali, keď Trump vyhral voľby!!! :-DDDD To du bolo duševnej onánie, vzdychov z rozkoše že bol zvolený Trump, kremľobotických ejakulátov a ich perál "ducha" :-DDDD
Málo piješ a málo fetuješ, mal by si viac, potom by si vypisoval viac a ešte onakvejších sprostostí, než aké píšeš teraz :-DDD
Ano, UŽ nemáte! Najprv vyhnali Hrochoťania z Hrochote teba vidlami a potom ostatní tvoji príbuzní odišli bývať na Luník.
Tak daj ty linky na tie americké biolabáky na Ukrajine. Lebo teba bocian dobiesol? Ale v zobáku určite nie, Ty si skôr vypadol z opačného konca jeho tráviacej sústavy. A rovno na hlavičku do stredu šeregu v obci Hrochoť :-DDD
Ano, aj tieto tvoje žvásty si vyčítal na kremľom financovaných sračkometoch.
nešír ruské drísty. A daj link na tie biolabáky
Súhlasím. Ale musíš uznať, že to Ukrajina urobila dobre, zničila tam veľa ruskej vojenskej techniky a pozabíjala tam veľa putIerovských vojakov, ktorí mali byť nasadení na operácie na Ukrajine.
Účel svätí prostriedky! Ukrajinci, bratia, bite putIerovských zachvatčikov!
Tak veru, Ficina chrípočka COVID zabila 20.000 Slovákov. A podľa plochozemcov vôbec neexistovala.
Nie, nevyjde, ja mám rád staré dobré teórie, podľa ktorých ten, kto prekročí s vojskom hranice susedného štátu je agresorská svińa. A tak je to aj v terajšej situácii, keď putIerovské zbesnené svine napadli susednú Ukrajinu a tam teraz vraždia, mučia, ničia, znásilňujú a kradnú ukrajinské deti a chcú z nich vychovať janičiarov.
Som vlk ale už zásadne nechodím za humny. Stretol som tam raz Kevina Costnera a musel som s ním 3 hodiny tancovať :-DDD
Smutné, že veríš všetkému čo napíšem. Písal som už veľa sprostostí, ale nikdy nenapíšem pravdu kde skutočne bývam. Už som písal, že bývam vo Fiľakove, v Novej Bani, v Revúcej, v Žiline,........... Takže si pekne ďalej lám hlavu nad úplne nepodstatnou otázkou - Kde býva Hej Baba Ryba :-DDDD
Ano, to je ono, pravdu máte vy plochozemci - zem je plochá a svet riadia ilumináti na čele so Šorošom :-DDD
Ty ako vidím si si dnes dal kohútie káro :-DDD
Ešte ani čerešne nazačervenali a ty už mylíš na čerešňovicu či orechovicu, aby si sa mohol zase ožrať?
:-DDD
Odporúčame