Ty vysaď borovičku, lebo po nej iba táraš ako opitý kočiš.
Ty vysaď borovičku, lebo po nej iba táraš ako opitý kočiš.
Nezúr, lebo ti stupne pumpa, porazí ťa a budú ťa musieť prebaľovať :_DDD
Ty ako každá správna socka piješ iba ČKD. Čo Kto Dá. :-DDD
keby si nepil toľko borovičky, tak by si toľko netáral
Postav sa do niekde kúta tam si ťahaj ten tvoj kratší končok :-DDD
Kremľobotickí 1d1oti všech zemí- zavrite si konečne vaše nevymáchané smradľavé papule a vylížte si pr...!
:-DDD
Však mohol aj preletieť ponad Poľsko, potom ponad medzinárodné vody v Baltskom mori do Petrohradu a tam dotankovať a odtiaľ už priamo do Moskvy. Ale on nie, on musel spraviť cirkus pre svoje tupé ovečky :-DDD
Takže Fica napriek serie na nesúhlas s jeho cestou do Moskvy ale dodržiava zákaz EU pri prelete na d Bieloruskom? Taký je to ôťažký frajer"?
Nech sa ten starý táraj dá vypchať aj s jeho debilnými názormi na svet!
Fico hrozí pästičkami a dupe nožičkami, že mu pobaltské štáty nepovolili prelet do Ruska ponad svoje územia. Prečo neletel ponad Bielorusko, keď mu Poľsko prelet povolilo? Kolchozník Lukašenko mu prelet nepovolil? :-DDD
Hranatá FIca vybavila tak akurát veľké makové. Ale svojim tupým voličom to veľké makové servíruje zabablené do cifrovaného celofánu. Dobrú chuť vám k nemu prajem, súdruhovia tupí voliči :-DDD
Len hranatá Fica sa do Kyjeva nedovážila, lebo je dosratá od strachu už pri myšlienke, že by tam mal ísť. :-DDD
Ty to nevieš a machruješ tu. Daj sa liečiť :-DDD
Teda nemáš :-DDDDDDDDDDDDDDD
Máš niečo k téme, alebo si tu liečiš svoju frustráciu ako Hitman - paštikár z Považskej?
Pekne papkaj ruské fašistické kaleráby a nepindaj moc kolo toho! :-DDD
Želáš si ruských vojakov v tvojej spálni vedľa tvojej znásilnenej manželky či dcéry? Želáš si ruským vojakom vykradnutý tvoj byt a vyžratú špajzu? Želáš si,a by ti ruskí vopjak odvliekol tvoje decko na "prevýchovu" do nejakej ruskej rodiny?
1d1oti sú tí, ktorí adorujú PutIera a veria jeho drístom ktoré sa valia zo sračkometov, ktoré kremeľ financuje.
Kremľoboti všech zemí, vyližte si pr...! :-DDD
Ano, exhibicionisti, narcisi a podobní mechom uderení jedinci sa snažia upútavať na seba pozornosť. A keď sú pod vplyvom alkoholu tak strácajú posledné zvyšky zábran.
Ty naopak stojíš za povšimnutie, Veľa renomovaných ľudá sa o teba zaujíma. Všetci by ťa chceli mať u seba. Napríklad aj títo slovutní páni a dámy: https://www.psychiatry.sk/
A vševedúci kremľoboti a podobné dezolátne nižšie formy života to prečo nevedia? Alebo ich bocian doniesol?
Odporúčame