....Trianonom....
:-)))))))))))))
Nejako ti preplo, Aladar. Este plackas nad Trianomom? :-)))))))))))
:-))))))))
A ktoze to vajata? Vojto, co este prednedavnom predsedal strane, co autonomiu na juznom Slovensku chcela? No, nekup to. :-)))))))))))))))))
Nech je to vystrahou. Sovinisti od Bugara do ziadnej slovenskej vlady nepatria!
Je to labuznik. :-)))))))))))))))))))
Moze ju pouzivat namiesto zvonca na bicykli. :-))))))))))
Neskoro. Grose investovane, zavazky narastaju. :-)))
Stretko na 5.avenue uz ma dohodnute? :-))))
Aj on ma syfla? :-)))))))))))))))))
Dnes som za /po/slusneho. :-))))) Pekny vecer, pan profesor. :-)
https://www.youtube.com/watch?v=XF1oM0_J7Eg
:-) ))))))))))))))))))
Nuz, Pravda a pravda nie je to iste.. :-)))
Ktory z nich bude rodit? :-)))))))))))))))
Aj vobec tusis o co ide? Alebo sa aj smejes podla manualu? :-))))))
Spolocny rozpocet eurozony by bol chomut pre narodne staty. To uz radsej bez eura.
Bugarovci nepatrili a nepatria do ziadnej slovenskej vlady.
O co ide? Odpovedou su slova ucastnika protestneho zhromazdenia, jarmulkara nenavidiaceho vsetko narodne a slovenske, Fedora Gala: „Národovecké žvatlanie je nanič. Vaša misia je búrať ploty medzi národmi, medzi štátmi a nie ohradzovať sa kecmi.“ A doplnil to prianím: „Nezabudnite na tých, ktorí nesedia za plnými stolmi, aj oni sú my.“ Keby azda niekto chcel hľadať nejakú súvislosť medzi slovami Gála a globálnym dokumentom OSN o celosvetovej migrácii, ktorý má byť podpísaný o pár týždňov v Marrákeši, tak nech nehľadá, žiadna súvislosť tam nie je a nikdy nebola. :-)
Takze, sovinisti neziadali Dankov odchod, oni ziadali aby sa rozhodol odist sam. :-))))))))))
Odporúčame