Keby mali v Smere gule, Lajcak je uz out. A nieze este vajataju o nom ako o kandidatovi na prezidenta.
Keby mali v Smere gule, Lajcak je uz out. A nieze este vajataju o nom ako o kandidatovi na prezidenta.
A ked tak sledujem ocenenych, termin Biela vrana nadobuda priam obludny vyznam. :-))) (((
Ak to Fico nepochopi, tak skonci nielen ako hrac, ale aj ako trener. :-))
SMER uz prehrava....a s Lajcakom prehru urychli a znasobi.
Hehe...ty si asi guru z Focusu. :-)))))))))))))) Limit je nanic, pocuvaj smäd. :-))))
Danka opozicia nepotopi. Danko sa potopi sam /aj celu SNS/ svojimi postojmi.
Danko na TA3 : ....„ja by som si pani Merkelovú, ja by som ju poprosil, aby sa ona stala napríklad šéfkou Európskej komisie. Ako naozaj chýba v Európskej komisii taká osobnosť“.....
Toz, takto.....jediny sposob, ako sa Svecova &comp. moze zbavit sudcu Harabina, je jeho zvolenie za prezidenta SR. :-)
Harabin, na hrad! :-)))))))))))))
Mozno, keby nejaka kozicka mekotala...... :-)))))))
Ked sme uz pri Lajcakovi..... Harabin na hrad! :-)))))))))))))))))))
Radsej nic nenapisem. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Strata Lajcaka by bola pre SMER ziskom. :-))
Jeho dokaze obohatit aj rovnikovoafricke IQ 60. :-))))))))
Jasne sa zatial ku Globalnemu paktu o migracii nevyjadril Pellegrini. Este moze byt veselo.
Halal bitunku. :-)))))))))))
Let si aj s prestrelenym srdcom. :-))))))))))))))))))
Detiska osprostene, nevedia, co je slusnost. :-)))))))))))))))))))
Zabudol si na svoj casopriestor. Si v riiiiti. :-)))))))))))))))))
Zda sa, ze migracny pakt skonci v NR SR jasnym odmietnutim a pokynom pre vladu necestovat do Maroka. Mozno sa aj dozijeme, ze Lajcak vyzlecie svoj ministersko-sorosovsky kostym.
Washington ocenil Dzurindovu misiu na Ukrajine v prospech USA. To je cele. :-)
O tom, potom..... :-)))))))))))))))))))))))
Odporúčame