" Kiska, pokiaľ nastúpi právny štát, skončí v Leopoldove." /Štefan Harabin/
" Kiska, pokiaľ nastúpi právny štát, skončí v Leopoldove." /Štefan Harabin/
Ja ho iba zvukom ohlusim, nech mu srst neskrvavim. :-))))))))))))))))))
Jemu by to neprislo divne. :-)))))))))))))))))
Tak trochu Igorko Matovic. Isiel okolo. :-)))))))))))
A ty si na ich stretnutie neprislo? :-)))))))))
Lobogo. :-))))))))))))))))))))
To si vymaloval Lorenzove logo? :-)))))))))))))))))))))
Robil som drezuru jelenov, aby sa naucili stat v zakryte. Som setrny. :-)))))))))))))))
Aj sa pyta, ked ide, one....mysliet? :-)))))))))))))))
Pojdu naraz aj s gulou. :-)))))))
Pizzzzu. :-)))))))))))))))))
Uz aj liberali z SaS /prezentovane Klusom na TA3/ pochopili, ze nech bol Kaddafi,aky bol, chybou bolo ho odstavit a zlikvidovat, priviest Libyiu k chaosu a spravit ho "molom" pre hromadne nalodovanie nelegalnych migrantov do Europy. Nasledovala analogia so Syriou ....
....USA a Katar /vratane OSN/ zastavili svoju pomoc uteceneckym taborom v Libanone, co je signal pre utecencov zo Syrie, je cas vratit sa. Vojna konci......
Unavene su, evidentne, tvoje dva mozgove zavity. :-))
Si na nespravnej adrese, ole. Mozno aj tusis, kde je sever, ale "manual" nepusti. :-) Porozmyslaj.
Mal by si ho prijat za zata. Urcite by to tvoj genofond pozdvihlo. :-))))))))))))))
Prave preto treba na to pamätat. Aj na buduce mozne "scelovanie" rodin, ovplyvnovanie vo veciach viery od surodencov/mozno davno dospelych/, strykov, bratrancov, dedkov, babiek.....prudky narast, vytvaranie ucelenych komunit n e k o m p a t i b i l n y c h kulturne a nabozensky. Prikladov, neuveritelne odstrasujucich z Francuzska, Svedska, Nemecka...etc, je viac, nez znesie slusny europan.
Radsej , vyrazne, prispejme k vytvaraniu detskych domovov a centier v Syrii. Je to z hladiska zapojenia buducej generacie Syrcanov do jej obnovy dolezite.
Pekne nedelne rano, pan profesor. :-)
Zhruba od 26:30 min......
Frantici nech si najskor poriesia problemy doma. Vynimocny stav v slobodnej Europe je hanbou.
Ktovie preco sa Slovaci radikalizuju? Vidim, ze ti to nedocvakava. :-)
Odporúčame