Treba im poumyvat aj stetky na hlavach. Dunaj bude duuuuuhovyyy :-))))))))))))))
Treba im poumyvat aj stetky na hlavach. Dunaj bude duuuuuhovyyy :-))))))))))))))
Vtedy vlada podporovala mlade rodiny. Ako sa ukazuje, dnesna vlada razi iny trend.Naskakuje na choru podporu masovej migracie, znamenajucu rozklad socialneho systemu, rozklad ekonomiky, degradovanie narodnych a europskych hodnot a korenov.
Hybe sa iba tam, kam ho posuvaju. Uz bola aj s Lajcakom na kus reci v Yorku. Azda nevynecha aj 5. avenue.
Este, keby si tak vedel, o com pises. :-))))))))
Vymyvanie mozgov s priamo podporou vlady nabera na obratkach.
Zatiahni zips na stane a nevyliezaj! :-)))))))))))
Zozimuje sa, fuka. :-)))))))))))))))))))))))))))))))
Radsej nech zdvihne riiit a ide sa starat o ne do Syrie.
A je to tu. Najskor syrske "siroty", potom sa zazracne najdu a pricestuju cele ich pocetne rodiny. Otec, desat mam, stovka surodencov, zo desat starych rodicov, hrba strykov, tetiek....vsetko krat pocet "sirot". Budeme ich vzdelavat v arabskom jazyku? Vylucime zo skol bravcovinu? Zakazeme minisukne? Postavime mesity? A nezabudnut na volitelny islam v skole!! Pekna perspektiva ujo Pele.
Ozaj, kedy su parlamentne volby?
Prosim ta, kto by tie konzervy potom kupoval? :-))))))))))))
Odporúčame