To je reakcia np to, ze politruk masiroval a "elitni" citatelia po masazi ukazali svoju "uroven". Este stale niektorym slovam nerozumies?
To je reakcia np to, ze politruk masiroval a "elitni" citatelia po masazi ukazali svoju "uroven". Este stale niektorym slovam nerozumies?
Vidim, ze pkrem socialnej sluzby ziadne ine vzdelanie nepoznas. A aj ta socialna sluzba je pre teba nesplnitelny sen o vzdelani.
Moj prispevok sa tyka reakcii "elitnych" citatelov na clanok. Ktorym slovam v mojom prispevku si neporozumel?
A Rusi im na to skocili ako muchy na turecky med?
Byvaly komunisticky politruk pomasiroval nevzdelanych frustratov, a ti teraz nazorne ukazuju svoju mentalnu "uroven".
Vulgarne si zautocil ty na mna. Ze by to bolo tiez nedostatkom vzdelania?
Rustikalny nevzdelanec sa prihlasil k tomu, ze okrem nadavok nepozna nic ine.
Stale dokola ukazujes svoju uboho nedostatocnu mentalnu uroven a potvrdzujes, ze okrem invektiv nic ine nepoznas.
Tvoje hlupe komentare nikoho nezaujimaju.
Ja som reagoval na diskutera s nazvom fry2. Myslis, ze je to jeho skutocne meno? A ty sa volas svenson 17? To 17 je krstne meno alebo priezvisko?
Proletarske, rustikalne a geriatricke "elity" sa zjavne obavaju, ze nedostanu tuzobvne ocakavane hygienicko-socialne balicky a poukazky zadarmo od kamaratov oligarchov a mafianov.
Aj ty si tak nevzdelany, ze nedokazes sledovat obsah debaty?
"tak mi si ideme púšťať progresivizmus..."
Krasny priklad ako rustikalny nevzdelanec dava verejne a hrdo najavo svoju neschopnost sledovat obsah debaty.
Vi sa hlavne vratte do skoly a nedavajte najavo svoju nevzdelanost.
Treba si hlavne uvedomit, kto a preco ma zaujem na mazani kritickych nazorov na byvalu vladu.
Matovica som nikdy v zivote nevolil a je mi u prdele, co sa stane s jeho stranou.
Ide o to, aby volici mali dost informacii. Je to ako s recidivou nakazlivej choroby. Ak je dost informacii o jej pricine, da sa recidive zabranit. Ak nie, choroba sa vrati a potom plodi smrad z hnisajucich ran.
Sudne procesy su na rozdiel od vysetrovania verejne, takze sa volici mozu dozvediet z prvej ruky z vypovedi priamych ucastnikov, kto za byvalej vlady co a za kolko "procesoval".
A tych informacii bude do terminu riadnych volieb 2024 viac. A o to sa prave hra, aby volby boli cim skor, aby tych informacii bolo v case volieb k dispozicii co mozno najmenej.
Vidim, ze okrem snahy zabranenit sireniu informacii je potrebne aj zabranit sireniu kritickych nazorov na byvalu vladu. Rydza demokracia, nemas ten pocit?
V pripade Kiskovych danovych priznani uz bol sud? A ako dopadol?
Obcan si nemusi pamat nazvy policajnych kauz. Staci, ked sa dozvie z prvej ruky od priamych ucastnikov kto za byvalej vlady co a za kolko "procesoval". A tych informacii bude do terminu riadnych volieb 2024 viac. A o to sa prave hra, aby volby boli cim skor, aby tych informacii bolo k dispozicii co mozno najmenej.
"...PS, ktoré sa síce nedostalo ani do parlamentu a nemá žiadne reálne predpoklady sa do neho dostať ani v budúcnosti ..."
Takze vysledky prieskumov preferencii politickych stran uz su zasa zmanipulovane? Alebo len vysledky niektorych stran?
O Rajtarovi vieme, ako sa k informaciam dostal. Teraz sa hra o to, aby sa ludia nedozvedeli, ako sa k informaciam dostal Fico.
Matovica som nikdy v zivote nevolil a je m u prdele co sa s nim a jeho stranu stane.
Zjavne ti uniklo, ze vysetrovanie uz dobehlo a kauza je na sude. V priebehu vysetrovania verejnost sa nema ako dozvediet, ako vypovedali svedkovia a obvineni, pretoze z vysetrovania je verejnost vylucena. Pojednavanie na sude sa este len zacalo, a ak nevylucia verejnos, postupne sa budeme dozvedat, kto, co a za kolko "procesoval" a kto vsetko z toho benefitoval, A to je len jedna kauza, napr. Vietnamca este len zacali vysetrovat, takze vsetky informacie zdaleka este nie su k dispozicii. Postupom casu bude informacii viac.
Je to ako s recidivou nakazlivej choroby, ktora vyvolava hnisanie a sposobuje sirenie Smradu zo hnisajucich ran. Cim skor odhalis povodcu, tym lepsie sa mozes proti nakazlivej chorobe branit. Ak nemas informacie o povodu, bude sa choroba uspesne vracat. O Ficovi este obcania nemaju dost informacii. A o to sa teraz prave hra: zabranit, aby mali ludia relevantne informacie.
Odporúčame