Nazorne si demonstroval, ze trafena hus zagaga.
"....len takýto "snaživí"....
Bohuzial vacsina su nevzdelani jedinci, ktori svoj nedostatok vzdelania davaju okato najavo, a vobec sa za to nehanbia.
Ja si nic neprisposobujem, definicia, ktoru som uviedol, na ktorej sa zhoduju viaceri politologovia a historici. Ty uvadzas novatorsku "definiciu" podla bolsevickej zasady: Ked nie je vyhovujuca oficialna definicia z odbornych kruhov, nevzdelani bolsevici si ju vyrobia sami.
Presne ako teraz Rusi maju produkty, na ktore sa vztahuju sankcie. Dalsie potvrdenie o rovnakej podstate a metodach Hitlerovho a Putinovho rezimu.
To, co uvadzas, je stara definicia fasizmu podla Kominterny. Vidno, ze si usilovne studoval na VUML.
Dve novsie definicie:
1. Forma revolučného ultranacionalizmu snažiaca sa o národné znovuzrodenie, ktorá je založená na primárne vitalistickej filozofii, je budovaná na extrémnom elitárstve, masovej mobilizácii a Führerprinzip-e, pozitívne hodnotí násilie ako cieľ i prostriedok a má tendenciu robiť vojnu a/alebo vojenské cnosti normou.
2. Spôsob politického konania vyznačujúci sa obsesívnymi predstavami o rozklade spoločnosti, o národnej potupe, o tom, že sa národ stal obeťou, a kompenzačným kultom zjednotenia, sily a čistoty, v ktorých masová politická strana zložená z militantných nacionalistov nie príliš ochotne, avšak výkonne spolupracujúcimi s tradičnými elitami, opúšťa demokratické slobody pomocou násilia a bez akýchkoľvek etických alebo zákonných obmedzení usiluje o vnútornú očistu a vonkajšiu expanziu.
Obe definicia pasiju na zapadoazijsku risu zla ako uliate.
Mal by sisa viac sustredit. Rec je o diplomatickych rokovaniach PO zaciatku agresivnej vojny.
Presne kopie toho, co robila sudetonemecka mensina a ako to riesil vtedy Hitler. Zakrpateny kremelsky trpaslik zjavne poctivo studoval Dolfiho spisy.
Vraj "vďaka nadchádzajúcej chudobe, ktorú nám organizujú politici,...."
Komu ako. Tym, ktori sa snazili, politici ziadnu chudobu neorganizuju. A ti, co sa nesnazili (ako napr. autor komentara), potrebuju na niekoho zvalit zodpovednost za svoje spackane zivoty.
Neviem, ci sa mylis, pretoze neviem, na akom zaklade si postavil svoje tvrdenie, ci na vseobecnych sympatiach k dotycnemu alebo na nejakych konkretnych hodnotiacich kriteriach.
Posobenie velvyslancov v zahranici trva spravidla 4 roky = klasicka rotacia. Po 4 rokoch sa velvyslanec vracia do ustredia a ripravuje sa na novy post. Autor komentara mal zjavne protekciu a to napriek faktu, ze nema ziadne vzdelanie na diplomaticku funkciu.
Ja odhalujem klamstva a vytrhovanie udajov z clekoveho kontextu. Tuto metodu autor komentara brllantne ovlada. Nic nezaabudol ale ani nic nove sa nenaucil.
Byvaly politruk uz zasa vytahuje ciastkove cisla o Covidu. Nieco ako komentar, ze medzi 45. a 60. minutou muzstvo ani raz nevystrelilo na branku supera.
Dolezity je celkovy vysledok.Od zaciatku pandemie po dnesny den je Slovensko podla oficialnych statistik na 10. mieste v pocte umrti prepocitanych na milion obyvatelov. Nad nami na 9. mieste je Cesko. Madarsko bolo donedavna na 4. mieste, ale uz preskocilo Bosnu a pevne sa usalasilo na 3. mieste.
Co keby nam politruk prezradil, preco tieto dve krajiny maju vyssiu celkovu umrtnost na covid-19 v prepocte na milion obyvatelov? Ved on sa v Cesku a Madarsku ponevieral (byvaly GP Trnka by pouzil vystiznejsie slovo) vyse 10 rokov ako velvyslanec.
Co konkretne je najviac v rozpore s faktami, ktore si "videl na vlastné oči a zažil na vlastnej koži"?
Kto určí, čo je a nie je pravda? Pyta sa ten, ktory tu pred par dnami uvadzal nehorazne klamstva o tonazi bomb a percentu znicenej infrastruktury pocas operaacie NATO v Juhoslavii v roku 1999.
Moj dedo do obchodu chodil a doma nic nepestoval. Preto som sa pytal, kam to dotiahli ti, ktori si vsetko chceli dochovat/dopestovat doma. Ak nic nedosiahli, aky vyznam ma vyzva ich napodobnovat?
Odporúčame