Presnejsie povedane vela hysterickeho vreskotu byvaleho Bastrnakovho podnajomnika a buduceho Batrnakovho spolubyvajuceho.
Presnejsie povedane vela hysterickeho vreskotu byvaleho Bastrnakovho podnajomnika a buduceho Batrnakovho spolubyvajuceho.
Prdiet do sporaka bude predovsetkym nevzdelana a preto nemajetna proletarska, rustikalna a geriatricka smotanka. Tymto nasim elitam preto vrelo odporucam zacat kupovat energeticke potraviny, najma kapustu a strukoviny.
Myslis, ze USA napadne Plsko tak ako Hnusaci Ukrajinu? A kedy to tak asi ocakavas?
Zakonny dovod je uvedeny v ziadosti prokuratora, dorucenej do NR SR.
"Dlhodobý spolupacient zo susednej izby......" Na Cajle alebo na Prednej Hore?
Ale nevedia vyrobit ani ABS do auta takze AutoVaz bude po sankciach vyrabat starsie verzie Lady bez ABS a katalyzatorov.
Pre sankcie prídu tieto autá o viacero elektronických komponentov (ABS, lambda sondy či systém privolania prvej pomoci). Nové verzie budú teda menej bezpečné a tiež menej ekologické, keďže bez riadených katalyzátorov padnú na emisnú normu Euro 2, ktorá platila v Európe v rokoch 1996 až 2000. Zjednodušiť sa má aj riadiaca jednotka motora. Rusko však bude musieť z tohto dôvodu zmeniť aj legislatívu, pretože takéto autá by nespĺňali súčasné predpisy na emisie a bezpečnosť, hoci sú nižšie ako v západnej Európe.
Krajina, kde zajtra znamena vcera.
"Fica si nedame!!!"
Nikto vam Fica neberie. Len na nejaky cas mozno zmeni rezidenciu. Predtym byval u Bastrnaka, a teraz sa k nemu vrati. Takze vela kriku pre nic.
Na to ale treba vladu, ktora nechodi do Moskvy ako na klavir. V Polsku taka vlada nehrozi.
Pleties piate cez deviate.
1.Nie je pravda, ze v druhom kole kandiduju len dvaja najlepsi. Kandiduju ti, ktori prekrocia stanovenu hranicu.
2.Nie je moze povedat, ze rozhoduju ti, ktori volili niekoho ineho - napr. v druhom kole v 2017 bola nizsia ucast nez v prvom a vyssi pocet neplatnych hlasov.
Opat si nepochopil pointu, nevzdelanec? Sporna cast vyroku, ktory som hore citoval, nie je v prvej vete, ale v druhej. Pre teba po lopate: Nikto nevtrdi, ze nerozhoduje druhe kolo. Klamstvo autora je v druhej vete, teda ze sa v nom rozhoduje rovnako ako v prvom kole. Je lo loz.
V druhom kole mozu sa uchadzat o hlasy ti isti kandidati ako v prvom kole a dokonca sa mozu zopakovat podobne vysledky ako v prvom kole. Rozdiel je v tom, ze v prvom kole vitazia len ti kandiati, ktori dosiahnu kvalifikovanu vacsinu (podobne ako v prvom kole prezidentskych volieb) a v tych okrskoch, kde taky vitaz nie je, sa robi druhe kolo. Takze ludia mozu hlasovat za tych istych kandidatov ako v prvom kole a vitazi ten, kto ma najviac hlasov. Teda autor komentara klame, ked tvrdi, ze ludia hlasuju proti niekomu a nie za niekoho.
Byvaly clen zlocineckej organizacie obhajuje byvaleho spolustranika z tejto zlocineckej organizacie. Zjavny pokus byvaleho politickeho trafikanta zasluzit si dalsiu politicku trafiku.
O tom, ako mala Ndranghetta na Urade vlady svoju spojku nebude nic? Uz je to akoze premlcane?
"Vo francúzskom väčšinovom systéme rozhoduje druhé kolo. V ňom ľudia rovnako ako aj v prezidentských voľbách volia nie za niekoho, ale proti niekomu."
Take nieco moze napisat len ten, kto nechape zasadny rozdiel medzi vacsinovym systemom s dvoma kandidatmi (ktory je bezny v druhom kole prezidentskych volieb nielen vo Francuzsku) a vacsinovym systemom s viacerymi kandidatmi (napr. parlamentne volby vo Francuzsku alebo v UK).
Konkretne vo Francuzsku v druhom kole volieb 2017 ziskali mandaty aj zastupcovia troch malych stran (ak vyhrali aspon v jednom volebnom okrsku), ktore v celkovom pocte hlasov ziskali menej ako 1%.
"Ak opäť vo väčšinovom systéme prepadnú hlasy väčšiny voličov a vládnuť bude „menšina“, stabilitu to neprinesie."
V poslednych francuzskych volbach volbach 2017 prepadli hlasy vacsiny volicov a vladla mensina?
Vies co by bolo zaujimave? Keby vsetky tie kauzy zametaca Kovacika dozoroval nejaky zahranicny prokurator, napr. pani Codruta Kovesi. Ci by dosiahla take "impozantne" skore 61:0 ako zametac Kovacik, ktoremu vraj vsetci ublizuju.
Zabudol si uviest, kedy a preco hnusko z G8 vypoklonkovali, teda ze to bola reakcia na protipravnu anexiu Krymu.
Vidim, ze citacie paragrafov trestneho zakona su pre teba nezrozumitelne. Ktorym paragrafom najviac nerozumies?
Nabuduce skus nieco, comu rozumies.
Trestny zakon § 11:
(1) Zločin je úmyselný trestný čin, za ktorý tento zákon v osobitnej časti ustanovuje trest odňatia slobody s hornou hranicou trestnej sadzby prevyšujúcou päť rokov.
(2) O zločin ide aj vtedy, ak v prísnejšej skutkovej podstate prečinu spáchaného úmyselne je ustanovená horná hranica trestnej sadzby prevyšujúca päť rokov.
Trestny zakon § 264:
(1) Kto vyzvedá obchodné tajomstvo, bankové tajomstvo, poštové tajomstvo, telekomunikačné tajomstvo alebo daňové tajomstvo v úmysle vyzradiť ho nepovolanej osobe alebo kto také tajomstvo nepovolanej osobe úmyselne vyzradí, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.
(2) Odňatím slobody na tri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) a spôsobí ním väčšiu škodu,
b) z osobitného motívu, alebo
c) závažnejším spôsobom konania.
Mozeme sa akokolvek snazit budovat lepsi svet, ale taka snaha vyjde nazmar, ak narazi na prehanane ambiciozneho diktatora.
Pricinou vojenskej agresie na Ukrajine je fakt, ze zakrpateny proletarsky poskrabok z Kremla by sa rad videl v takej ulohe, aku mal Stalin, ked rokoval s Roosveltom a Churchillom, teda vidi sa na rokovaniach len s USA a Cinou. Darmo ho pozyvali na rokovania G7, to sa mu nepacilo, pretoze si mysli, ze na rokovaniach o globalnych otazkach ma byt on len s USA a Cinou. Ale na zaklade coho? USA a Cina dokopy vytvaraju cca 40% svetoveho HDP. Zakrpateny proletarsky poskrabok reprezentuje len necele 2% svetoveho HDP, a trpi komplexom menejcennosti, ked ho pozyvaju len ako prilepok na G7. A ten komplex sa bude vdaka ekonomickym dosledkom vojny dalej prehlbovat.
Vdaka svojej nevzdelanosti si nepochopil, ze ja som sa vyjadril k volbe jednej konkretnej osoby, a ty si dal len nekonkretne zvasty. Takze dotycna dokazatelne klamala, ked vystupila v STV:
1.Nechala sa titulovat ako odbornicka na medzinarodne pravo, aj ked z jej zivotopisu vyplyva, ze medzinarodne pravo nevidela ani z ponorky
2. Klamala, ked porovnavala nasu DCA s ceskou zmluvou, ktora dodnes neexistuje (len tento tyzden ministerka obrany CR na navsteve USA vyjadrila pripravenost CR o DCA rokovat)
3. Klamala, ze nasa DCA je horsia nez zmluvy prijate inymi statmi
Ak taku patologicku klamarku zvolili pre nizku mentalnu uroven vascsiny sudcov, je to este stale ten lepsi pripad. V horsom pripade ju zvolili preto, aby sluzila zlocineckej skupine a branila jej clenov.
Odporúčame