Zatial vidim len to, ako tu uboho prduskas a kazdym dalsim prispevkom ukazujes mentalnu poduroven, ktora sa v tvojej svorke dedi v genoch. A este si zabudol porozpravat o tom, ako sa karta otoci. A kto tu kartu otoci? Nebodaj nevzdelane proletarske, rustikalne a geriatricke elity, kotre sa ani o seba nedokazu postarat nieto este o druhych?

