Ozval sa vojnovy stvac, ktory sa nehanbi objajovat barbarske ciny nevzdelanych ruskych muzikov. Tak ako to robil aj za totalitneho rezimu.
Ozval sa vojnovy stvac, ktory sa nehanbi objajovat barbarske ciny nevzdelanych ruskych muzikov. Tak ako to robil aj za totalitneho rezimu.
Ale ved sami Rusi donedavna hovorili, ze dohody z Minska su krokom k rieseniu existujuceho stavu. Tak o com to preboha tocis?
Podla tvojej logiky treba ziadat aj statut neutrality pre Bielorusko, a jeho vystupenie z Euroazijskeho sojuzu, pretoze sucasny stav predstavuje realnu hrozbu pre Polsko a pobaltske krajiny.
Ale no tak. Tajtrlik s odpornym botoxovym ksichtom nie je ruska politicka elita, navyse rusko ziadnu politicku elitu nema.
To sa prave mylis, pretoze ruski barbari si rokovanie predstavuju v podstate rovnako,ako to v Moskve koncom augusta 68. S tym, ze rataju, ze vystupom bude Zmluva o docasnom pobyte ruskych vojsk na Ukrajine.
Nevzdelana geriatricka elita si zjavne nedokaze zistit, ake konketne nebezpecenstvo a do akej vzdialenosti moze z Cernobylskej elektrarne hrozit.
Myslis tych viac nez 2.700 civilistov, ktorych v Syrii zabili Rusi svjimi kobercovymi naletmi a tym dokonca v pocte zabitych civilistov predstihli bojovnikov Islamskeho statu?
Ved nepokracuj, ja ta nenutim. To, ze si schopny a ochotny podporovat vojnu, si uz ukazal dostatocne.
Co nepovies? Kvoli mne ze vznikla tato vojna? A nie kvoli tupym a nevzdelanym proletarskym, rustikalnym a geriatrickym "elitam", ktore podporia akehokolvek diktatora vymenou za hygienicko-socialne balicky a poukazky zadarmo?
A kedy treba rokvat? Az Ukrajina zlozi zbrane ako navrhuju ruski vrahovia?
Ty si dnes musel zvladnut poriadnu davku domacej samohonky. Problem je ovsem v tom, ze mala nadmerny obsah metanolu, co sa u teba uz prejavuje slepotou.
Myslis tuto debatu?
https://debata.pravda.sk/debata/617726-z-tem…
Ja prispevky robim pre zabavu a teda zadarmo a bavim sa, ako vas moje prispevky privadzaju do stavu zurivosti.
Pre nasho filozofa to bol zjavne velky peniaz. Jeho tyzdnove komentare nemaju ani taku hodnotu, aku nasiel na ulici.
Hranaty politik s bradavicou a talianskym priezviskom, ktore sa nevyslovuje, pochadzajuci z proletarsko-rustikalneho prostredia, si dnesneho vyrocia nevsimol?
Jasne. A vsade sa kradne o 106 takze prestaneme vystervat a stihat zlodejov. Mas este nieco ine v tvojej koncepcii acohentizmu?
Takze co konkretne okrem tej jednej pesnicky je podla teba urcujuce kriterium, na zaklade ktoreho nas moze poucat?
„Násilie vždy priťahuje morálne menejcenných.“
Albert Einstein
Ruske banky nebudu v prvom rade moct na zapade prat spinave peniaze ruskych oligarchov a kleptokratov, tak ako to robili doteraz. A co vypadok platieb za plyn a ropu? Tvoria viac ako 30% ruskeho GDP.
Vlani na jesen tu predpovedal jeden tvoj mentalny sputnik , ze zapad skrachuje v dosledku nedostatku horcika pre priemyslovu vyrobu este do konca minuleho roku, a stale nic.
Rusi svojou revoluciou v 1917 zasmradili Europu az do roku 1989, teda podstatnu cast 20. storocia.
Ozaj, dnes maju nevzdelani proletari a rustikali vyrocie Vitazneho februara. Oslavujes?
Gejsa ty sa hlavne staraj, aby si mala svoj vyrobny prostriedok riadne navonany, pretoze ak to tak benude, tak nezarobis.
Odporúčame