Ad: Bez zmeny celého vzdelávacieho procesu sa ďalej nepohneme.
Zacat treba uz na ZS a prestat nutit ziakov memorovat hlupe versovanky z predminuleho storocia. Ake i/y sa pise v plurale adjektiv nevie polovica absolventov ZS, ale ako nebyt otrokom vedia odusevnene odverklikovat vsetci. A na tom stavaju politici so sloganmi o otrokoch farmafiriem.
Presne takto vznika "scvrknutý bezzubý kocúr „frfľajúci“ niekde v kúte na nespravodlivosť vo svete", cakajuci na poukazky a hygienicko-socialne balicky zadarmo.


