Ktorej casti mojej otazky si neporozumel?
Pytal som sa. Ktorej casti mojej otazky si nerozumel?
V ktorom zakone sa pise ze nemohol byt zvoleny a vymenovany?
Ja som teba priam nemenoval ale vidim ze si sa v mojom prispevku nasiel podla zasady, ze trafena hus zagaga. Ty si ten policajny spis videl, alebo to mas len z agentury JPP? To, ze nahravku skartovali, tak ako sa programovo skartuju ine dolezite dokumenty dokazujuce, akych grazlov a kamaratov mafie sme mali vo funkciach, neznamena, ze si to vymazeme v pamati. Takze kludne davaj hlupe priklady ako si dal hore, ukazes len, ako zufalo nechapes uradne postupy.
Klames hlupejsie nez ziak pomocnej skoly. Ten prepis bol urobeny z nahravky z odpocuvania, ktore bolo povolene rozhodnutim sudu s riadnym cislom, a prepis nahravky bol sucastou vysetrovacieho spisu s riadnym cislom. Ze tu nahravku dali potom skartovat neznamena, ze nikdy neexistovala, to je len bolsevicke ponatie reality, ktore veli zatlkata spochybnovat vsetko, co sa nehodi. Takze asi tolko k tvojim klamstvam o telefonate Harabina so Sadikim.
Uz niekto dokazal, ze su nevinni, alebo v tvojom ponati su zlodeji a korupcinici obete?
Co ma tato vlada spolocne s udalostami z pred 25 rokov? Aky prospech?
A politik s talianskym priezviskom, ktore sa nevyslovuje? Ten co sluboval, ze bude dialnica BA-KE hotova v 2014 a ktory klame zakazdym, ked otvori papulu? Kedy ten prestane smradit a zmizne?
Tie kontakty mal cez Harabina? Pretoze jedine Harabin mal dokazatelne kontakty s dnes pravoplatne odsudenym prislusnikom kosovskej drogoviej mafie.
Myslis toho hranateho zlocinca, ktory dotiahol spojku na Ndranghettu az na Urad vlady?
"No väčší dríst som už dlho nečítal . Pán Čaplovič prekonal sám seba ."
Napisal si 10.12. Stava sa z teba "demokrat stalinského typu , ktorý hovorí , že netreba posudzovať obsah , ale treba posudzovať a skúmať autora." :-)))))))))))))
Ved ano. Nie tak davno tu autorka pisala srdce drasajuce pribehy, ako obeduju robotnicky za sucasneho rezimu. O tom, ako obedoval napr. ing. Petr Uhl pocas 9 rokov v komunistickej vaznici nema autorka nic?
Odporúčame