Lekari pracujuci na ARE hovoria nieco celkom ine ako ten dedinsky nevzdelanec.
Lekari pracujuci na ARE hovoria nieco celkom ine ako ten dedinsky nevzdelanec.
Pretoze vdaka svojej nevzdelanosti preplnuju nemocnice a tym zastavuju bielu medicinu.
Kde su tie vedlajsie ucinky a kto, kde a ako ich doveryhodne zdokumentoval? A z akej vesteckej gule sa predpovedaju buduce vedlajsie ucinky?
Nazor z dedinskeho zajacinca umerny prostrediu, v ktorom vznikol. Este si zabudol, ze to preskolovanie mali robit pod sloganmi ako "porucime vetru, dazdu", alebo "dobehnut a predbehnut".
Kolko bolo tych krvnych zrazenin v porovnani s obojstrannymi covidovymi zapalmi pluc?
vedľajšie účinky prejavia neskôr - aj rok, dva po očkovaní...
A ak saa neprejavia o rok dvay, tak zacneme tocit, ze sa urcite prejavia o tri-styri roky, a ak ani potom, tak o pat-sest rokov.....
Co je to ta tvoja neomarxisticka frankfurtska skola som pocul, husicka. Detaily si viem velmi dobre predstavit aj na zaklade tvojich dalsich tvrdeni, napr. tohto:
"Najmä, ak sa chystali vstúpiť do RVHP Čína, India, Indonézia a mnoho ďalších štátov!" napisala si dnes 11.58.
Tvoje tvrdenia svedcia o tom, ze musis mat poriadne silny matros.
Filozof Bakos sa zjavne vyjadruje tak, aby za kazdu cenu ulahodil nevzdelanym frustratom, ktori, tak ako on, ani takmer 2 roky po volbach este nerozchodili a nerozdychali volebne vysledky. Za kazdu cenu, aj tym, ze vymysli a placne zjavnu blbost, akou je v tomto komentari provnavanie upozornovania na nehnutelnost v majetku Pociateka, ktoru dotycny sam potvrdil, ze ju vlastni, s elektrickami, ktore dokazatelne patria dopravnemu podniku mesta Vieden. Nevzdelanemu frustratovi aj tato nelogicka blbost pripada zabavna. Ked nevźdelany frustrat este k tomu vsetkemu zavidi kvalitne vzdelanie, tak je estrada dokonana.
Kto, kedy, kde a ako robil tie "vyskumy"?
Tvoj prispevok je priam citankovou ukazkou, ako nevzdelani ludia pouzivaju nieco, comu nerozumeju, a este to napisu velkymi pismenami. Ale je mozne, ze dobre pecies, na to vzdelanie netreba.
Tomu sa moze smiat len mentalne pribrzdeny jedinec. Elektricky vo Viedni niekedy patrili spominanym dvom zivocichom?
V roku 1987 vstupovali so KSS len bezbrehi karieristi. Takze si ho prezradil.
Veria tomu nevzdelani dezolati. U takto nevzdelanych jedincov nemozno hovorit o vedeni.
Keby ta figura z Commedie dell'arte ohlasila, ze vyvinula vlastnu vakcinu, ktoru skusala na sebe, tak by sa nevzdelane proletarske, rustikalne a geriatricke "elity" tlacili na ockovanie este viac nez na vypredajoch v Lidli.
Tak ako v nemeckom meste Lubeck, kde blazon Stocker vyhlasil, ze vyvinul vlastnu vakcinu a "elity" sa sorovali na ockovanie.
Jemu mozno zavidiet len nevzdelanych volicov - vo volbach 2019 az 78% jeho volicov nemalo VS vzdelanie a 50% bolo 60 a viac rocnych. Flasu whisky na posedenie moze vypit len buran. To len odraza, v akom prostredi vyrastol.
Vsetkych spoluobcanov znepokojilo, ze v komentari nie je ani zmienka o tom, ako pani prezidentku riadi Soros, a koho vsetkeho u nas Soros vlastne riadi, tak ako to vie a o tom rozprava figura z novodobej Commedie dell'arte s talianskym priezviskom, ktore sa nevyslovuje, a ktora svojho casu bola odkazana na asi litrovu flasu whisky vypitu pocas cesty autom na trase Nitra-Bratislava.
Ad srotovne: Pred zavedenim srotovneho stary sused zhavaroval na svojom mnohorocnom "spolahlivom" tatosi kvoli technickej chybe. Unava "materialu". Pri tom este zmasakroval aj dvoch dalsich, ktori mali tu smolu, ze sa stretli s jeho mnohorocnym "spolahlivym" tatosom.
Zneuzitie chudoby.....13. dochodky slubovane 8 rokov a prijate 2 dni pred volbami neboli zneuzitim chudoby?
Vydieranie, podvody, uplatky, zneuzitie slabin naroda, vsetko sedi na dnesnu opoziciu, este treba pridat spojku talianskej mafie na Urade vlady.
Niekto chce rusit vseobecne volebne pravo? Kto, kde, kedy a ako to chce urobit?
Odporúčame