Probelmy demografie, energetiky, polnohospodarstva, hydrologie, zivotneho prostredia, a ekonomiky su sucastou medicinskej agendy?
Probelmy demografie, energetiky, polnohospodarstva, hydrologie, zivotneho prostredia, a ekonomiky su sucastou medicinskej agendy?
Kde sa v prispevku pise o sireni nakazy? Rozved troska tuto myslienku, je pozoruhodna.
Ked sa niekto vzdelanim lekar vyjadruje k problemom demografie, energetiky, polnohospodarstva, hydrologie, zivotneho prostredia, a ekonomiky, vysledkom su vzdy konspiracie.
Co to ma spolocne s rozhodnutim Ustavneho sudu v roku 2014? Ktoru cast mojej otazky nechapes?
O Matovicovi som nic nepisal. zasa klames a prekrucas, ako je tvojim dobrym zvykom?
Este k tomu "vysparani v nose".
Za celu dobu pandemie sa na Slovensku urobilo okolo 4 milionov testov na covid, v Rakusku urobili 107 milionov testov.
Zjavne sledovast cisla presahuje tvoje mentlane schopnosti, takez ostavas len pri zvastoch. Lockdown bol aj v inych krajinach, napr. v Cesku, ktore ma horsie cisla nez my.
Co sa tyka momentalnej situacie, tak 7 dnovy priemer novych pripadov u nas bol vcera 7319 a napr. v Rakusku 14125 .
Ja hovorim, ze klames ty, ked tvrdis, ze "Už druhý rok máme najhoršie výsledky v nakazenosti". Prezidentka povedala, ze "sme najhorší na svete v počte novonakazených ľudí na milión obyvateľov" ale nepovedala, ze sme najhorsi uz druhy rok. Tak neprekrucuj.
Už druhý rok máme najhoršie výsledky v nakazenosti
Klames hlupejsie nez ziak pomocnej skoly. V nakazenosti (pocet ochoreni na milion obyvatelov) sme na 33. mieste na svete. Pre porovnanie - Cesko je na 7. mieste.
Uz to buchlo!!! V tvojej hlave. Vsetci novonakazeni by podla teba mali ist do nemocnice?
Nebezpecenstvo predstavuju neockovani, ktori zahlcuju nemocnice, a veria Ficovym klamstvam, ze to tak nie je.
Ake ma ten liek vysledky? Len to, ze s nim liecili Matovica? A cim liecili Fica ma byt tajne?
Neviem, cim ho liecili. Ty si jeho osetrujuci lekar?
Odporúčame