Aktivne sa podielal na potlacani demokracie a teraz kaze o oklirstovani demokracie. Citankovy priklad pokrytca.
Aktivne sa podielal na potlacani demokracie a teraz kaze o oklirstovani demokracie. Citankovy priklad pokrytca.
On riesi zakladny problem, ze byvaly prominent rezimu, ktory potlacal demokraciu, teraz kaze o okliestovani demokracie. Asi trpi stratou pamati.
Uviest informacie, ake vysledky dosiahli susedia, je pre Slovakov zakazane? Udas ma za to?
Ak byvaly prominent nedemokratickeho rezimu v predvecer vyrocia zvrhnutia toho rezimu toci o okliestovani demokracie, tak je to estrada 1. triedy.
Mozno mali poslat na balkon parlamentu 20 dedkov s palicami, ktori mali pri schvalovani hlasno ochkat. Tak ako to planoval na sud s Kovacikom sef slovenskej ndriny, ktoreho talianske priezvisko sa nevyslovuje.
Normalni ludia nevyberaju len informacie, ktore sa im hodia, ako hrozienka z kolaca. Teoretika marxizmu-leninizmu ovsem nemozno za normalneho povazovat, pretoze selekcia informacii je zakladnou pracovnou metodou marxizmu-leninizmu.
A co maju povedat Madari a Cesi, ktori sa nachadzaju v pocte umrti na milion obyvatelov na 6. a 7. mieste od konca. A co taki Bulhari ktori su na 2. mieste.
Acohntizmus v citankovej podobe. EU je do toho tolko, ze diktator organizuje najazdy migrantov. V krajine, kde miestni obcania si nemozu vyvesit na balkon pradlo v cerveno-bielych farbach sa mozu v hrnicnom pasme veselo ponevierat cudzinci, ktori potrebuju viza
Mna ludske prava v Saudskej Arabii nezaujimaju. V tej krajine som niekolkokrat bol a kratkodobe aj pracoval. Zacnu ma zaujimat vtedy, ked budu organizovat najazdy migrantov do EU tak ako to robi Lukasenko.
V šiestej knihe svojho diela Štát Platón opisuje Sokrata ako sa dostáva do konverzácie s charakterom zvaným Adeimantus a snaží sa mu ukázať chyby demokracie tým, že prirovnáva spoločnosť k lodi.
"Ak by ste sa vydali na cestu morom" pýta sa Sokrates. "Boli by ste radšej aby kapitána volili hocaký ľudia alebo ľudia vzdelaní v umení plavby a moreplavectva ?"
"Samorejme, že tých ktorí sú vzdelaní" odpovedá Adeimantus.
"Tak potom prečo," odpovedá Sokrates, "si myslíme, že hocaký človek je schopný sa správne rozhodnúť pre osobu ktorá je schopná riadiť krajinu ?
Skusim ja. Zjavne si vyberas len to, co sa ti hodi. Ten Sokratesov citat totiz zacina takto:
"Demokratické zřízení doplatí na to že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých, a demokracie jim to dá."
Aj nemecki vojaci sa v noci plazili a prestrihavali na plote droty tak ako to robia Lukasenkovi poskoci?
To hovor tvojmu mentalnemu sputnikovi hore, ten je v udavani jdnotka.
Lenin prijimal tie rozhodnutia aj na zaklade udavacov.
Ty si ma nijako verejne nezotrel, len si ma tajne udal,a este sa tym aj chvalis. A vies co si mozes urobit s tym suhlasom ako meritkom kvality prispevkov?
Je tu jeden malicky rozdielik, ktory si nepostrehol. V Berline sa staval mur, aby ludia z neho neutekali prec, Poliaci stavaju mur, aby ludia hufne nekontrolovane neprichadzali. Ale pre jednoduchsich to splyva v jedno: mur ako mur.
U teba konkretne je to udavanie, ktore si zjavne prevzal z Leninovej vybavy.
Dolezite je, ze si na Lenina spominate vsetci, ktori napodobnujete jeho koncept absolutnej platnosti bolsevickych nazorov, ktory bol podciarknuty nazvom stranickych novin ruskych bolsevikov "Pravda".
Myslis nevzdelaneho brusica Richtwera, ktory nemal ani maturitu a odrazu je "doktor prav"?
Jeden den "viedol" Slovensko? Ved tak sa nemali kumunisti na cele s Gunarom tak rychlo pokakat.
Odporúčame