Jeden den "viedol" Slovensko? Ved tak sa nemali kumunisti na cele s Gunarom tak rychlo pokakat.
Jeden den "viedol" Slovensko? Ved tak sa nemali kumunisti na cele s Gunarom tak rychlo pokakat.
Ja som ziadnu stranu tejto vladnej koalicie nevolil. Ale vdaka kvalitnemu vzdelaniu mna volba tvojej cvargy, ktora tu vladla 8 rokov, vobec neovplyvnila, takze teraz nemam dovod si stazovat. A plody zmeny si uzivam, ved uz len pocut ako ficoidna crieda prasiat kvici, ked citia, ze sa na nich vari voda, to je na nezaplatenie.
Zato tam plati a striktne sa kontroluje "O" pri vstupe do restauracii.
Ake konkretne su vysledky sirenia pre vekové skupiny 30+, týždeň 36-39 tohto roku 2021vo Velkej Britanii? A pre ine vekove skupiny a ine tyzdne?
Takze teorema o fantastickom biznise pre testovacie laboratoria, ktoru ste usilovne tocili vlani, uz neplati? Uz je to odrazu "zlaty standard"? A co tak na kalkulacke vyrata, kolko take testovanie bude stat? A ako casto sa ma robit? Ked testovany ide dnes z odberoveho miesta na testovanie sa moze nakazit, ale zajtra dostane certifikat, ze je negativny. Takze ako casto testovat, kolko to cele bude stat a kto to ma platit?
Tvoj prispevok je cely v style "trafena hus zagaga...."
Narodnu hrdost potrebuju ludia, ktori v zivote nic nedokazali, a hrdostou na prislusnost k narodu si kompenzuju nedostatok vlastnych dovodov byt na nieco hrdy.
Odkial vies ako som volil? Nieco sa babe prisnilo? Ja som ziadnu stranu tejto vlady nevolil. A ano, vacsina naroda je sprosta ako noc, a preto v prieskumoch teraz vedu ti, ktori organizovali korupcny system a riadili tento stat spolu s oligarchami z 9. poschodia Double Tree Hilton a zo 6. poschodia Technopolu, a takto odovzdali tento stat oligarchom a domacej a zahranicnej mafii. A "hrdi" narodovci vcitane teba na to este neprisli, a tak ich veselo podporuju, pretoze nevedia zabudnut, ako dostavali oriesky v podobe hygienicko-socialnych balickov a poukaziek zadarmo a nevedia sa dockat, kedy uz zasa budu ocakavat rozdavanie orieskov, pretoze orieskov zadarmo nikdy nebude dost. A trucuju, aby sa mohli hrdit dalsim zivotnym "uspechom".
V krajinach, kde nemali zdravotnictvo zadarmo, a teda vedia, co funkcny zdravotny system stoji, si ho ludia viac vazia. U nas aj v dalsich podobnych krajinach bola zdravotna starostlivost dlhe roky akoze zadarmo, takze sa na to funkcnost zdravotneho systemu mnohi ludia pozeraju ako na obedy a hygienicko-socialne balicky zadarmo.
Ak su tie nasledky len pre tych, ktori pilia, tak sa nic nedeje. Kto chce kam, pomozme mu tam. Lenze ten odpileny konar aj s jeho pomatenym osadenstvom pada aj na druhych, ktori to nemaju na haku, cez kolaps zdravotneho systemu.
Zjavne si necitala komentar pozorne. Take nic v komentari nie je. V suvislosti s odhalenymi nostekmi autorka pise o trucovani.
Platok s leninskym menom je tvoj?
Kde udelali soudruzi z NDR chybu? Nedali sa zaockovat.
Oficialne udaje od Institutu R. Kocha ukazuju deliacu ciaru v zaockovanosti medzi spolkovymi krajinami z byvalej NDR a byvaleho zapadneho Nemecka. V 5tich spolkovych krajinach z byvaleho NDR maju zaockovanost okolo 60% alebo tesne nad, ostatne spolkove krajiny byvaleho zapadneho Nemecka zaockovanost o 10% vyssiu (vyse 70%).
Este markatnejsie su udaje o 7-dnovom vyskyte novych ochoreni preratane na 100 tisic obyvatelov. Spolkove krajiny na uzemi byvaleho NDR maju 7dnovu incidenciu novych ochoreni cca 2x vyssiu nez spolkove krajiny stareho zapadneho Nemecke.
Poopravim tvrdenie autorky. Nejedna sa o nedovercivy a dezorientovany narod. Jedna sa o nevzdelany narod, presnejsie povedane nevzelana je jeho velka cast. Narod, ktoremu programovo natlacili do hlavy versovanky z predminuleho storocia a srdcedrasajuce historky o matke, ktora nerozumela synovi, ale ktory nenaucili jednoduche pocty pravdepodobnosti.
Len tak je mozne uverit, ze je vacsia pravdepodobnost zomriet ako ockovany na vedlajsie ucinky vakciny nez zomriet ako neockovany na covid.
Odporúčame