To so susedstvom nema nic spolocne. Kludne sa dalo definovat hned na zaciatku, kto su ti obcania. Vsimol si si, ze ćeska preambula hovori o rovnopravnych obcanoch a v slovenskej sa slovo rovnopravny nevyskytuje? Aj polska definuje hned v prvom riadku, kto sa uznasa a nie az o 4 riadky nizsie ako slovenska. Nikde som nepovedal, ze ustava nie je v sulade sa europskym pravom, tak neviem, preco spominas odbornikov z EU. Ja som len povedal, to co je zo znenia preambuly zrejme, ze je zalozena na narodnom principe.


