Buď sa dohodnú alebo tu ľudia začnú zomierať. To je akože koniec srandy. Tu ľudia začnú zomierať.To je povinnosťou vlády, pretože to máte v Ústave napísané, že máte zabezpečiť zdravotnú starostlivosť pre občanov žijúcich na Slovensku.
Buď sa dohodnú alebo tu ľudia začnú zomierať. To je akože koniec srandy. Tu ľudia začnú zomierať.To je povinnosťou vlády, pretože to máte v Ústave napísané, že máte zabezpečiť zdravotnú starostlivosť pre občanov žijúcich na Slovensku.
Nepísal som, že si hlupák. Ale keď si to o sebe myslíš nebudem ti vyhovárať tvoje členstvo v klube gramotnosti 10-ročných detí. Mimochodom tvoje tvrdenie o tom koho som volil, zase si netrafil, ťa ešte viac zaradilo medzi negramotných.
Ozaj. Zabudol som napísať autora tých slov.
R.Fico - 2022
To vidieť aj tu na Debate. Asi nie je vôbec nič zvláštne na tom, že väčšina z nich podporuje dnešnú neonacistickú koalíciu či fašistické Rusko.
Vláda sa rozhodla hrať poker so slovenskými zdravotníkmi.Týmto idiotom nie je nič sväté. Ani zdravie ľudí.
A bude to len a len preto, lebo nejakí hňupi sedia vo vláde Slovenskej republiky a sa rozhodli hrať túto hazardnú hru so slovenskými zdravotníkmi.
Magori a idioti vo vláde, prestaňte nás traumatizovať. Máte všetky prostriedky na vyriešenie krízy.
Ak to nechcete, zbaľte sa a vypadnite.
-R.Raši - Vrútime sa do situácie, ktorá nemá iné riešenie ako dohodu alebo smrť. Premiér neurobil nič.
Premiérka Radičová sedela s lekármi osobne dni a noci. A premiér Heger si buď tú situáciu
nevšimol alebo sa na ňu vykašľal.
Takže vyzývame Eduarda Hegera, nech sa tým zaoberá, nech, naozaj, nech kašle na všetko
ostatné. Toto má byť jediná priorita vlády.
-Šutaj Eštok - Buď sa dohodnú alebo tí ľudia začnú zomierať. To je akože koniec srandy. Tí ľudia začnú
zomierať.
To je povinnosťou vlády, pretože to máte v Ústave napísané, že máte zabezpečiť zdravotnú
starostlivosť pre občanov žijúcich na Slovensku. Ak toto nie ste schopní urobiť, tak aj
politicky je na čase, aby sme sa pozreli na to, že poďme teda vysloviť nedôveru pánovi
premiérovi Hegerovi.
Treba pripomenúť ako nacisti z dnešnej koalície podporovali štrajk lekárov 2022. Samozrejme, že to bolo keď boli v opozícii. opozície.
Dnes keď majú zodpoverdsnosť oni a nie sú schopní vládnuť tak sa tým lekárom ktorým tlieskali vyhrážajú väzením.
R.Fico - 2022
Dámy a páni, my veľmi nervózne sledujeme, čo sa deje, pokiaľ ide o slovenské zdravotníctvo.
A najmä sme nervózni z toho aký poker sa vláda rozhodla hrať so slovenskými zdravotníkmi.
Týmto idiotom nie je nič sväté. Ani zdravie ľudí.
A bude to len a len preto, lebo nejakí hňupi sedia vo vláde Slovenskej republiky a sa rozhodli
hrať túto hazardnú hru so slovenskými zdravotníkmi.
Idiot, minister zdravotníctva Lengvarský.
Keby mal trochu úcty k sebe samému, keď ju nemá k pacientom hodil by Hegerovi funkciu ministra
do tváre a s akým takým rešpektom by odišiel a postavil sa na stranu lekárov.
Magori a idioti vo vláde, prestaňte nás traumatizovať. Máte všetky prostriedky na vyriešenie krízy.
Ak to nechcete, zbaľte sa a vypadnite.
A potom to volí nacistov akou je dnes vládna koalícia
Slabý pokus, ficina.
Lavrov: "Pevne potvrdzujeme náš záväzok voči
územnej celistvosti a suverenite Sýrie. Vyzývame na
okamžité zastavenie nepriateľských akcií a začatie
dialógu s legitímnymi opozičnými
silami." Opozičné sily? Pred minútou to boli
„teroristi".
Pitkin. Na vás nacistov fungujú len vaše spôsoby. Tak sa ťa spýtam. Koľko rozhodnutí súdov a koľko právoplatných rozsudkov potvrdzuje tvoje slová ?
Nič však neurobíš s tým, že my vášho teplého Bombica môžeme označovať za antisemitu, neonacistu a extrémistu
Lavrov: "Pevne potvrdzujeme náš záväzok voči
územnej celistvosti a suverenite Sýrie. Vyzývame na
okamžité zastavenie nepriateľských akcií a začatie
dialógu medzi vládou a legitímnymi opozičnými
silami." Opozičné sily? Pred minútou to boli
„teroristi".
A vy ukrajinobijci necháte bratov Moskaľov v štichu ? Spolu nenávidíte Slovanov tak bojujte.
Daľí blbeček, ktorý najradšej natáča videjká, porušuje zákony SR a mentálne je na úrovni voliča SMERu
-
Šutaj Eštok - Buď sa dohodnú alebo tí ľudia začnú zomierať. To je akože koniec srandy. Tí ľudia začnú zomierať.
To je povinnosťou vlády, pretože to máte v Ústave napísané, že máte zabezpečiť zdravotnú
starostlivosť pre občanov žijúcich na Slovensku. Ak toto nie ste schopní urobiť, tak aj
politicky je na čase, aby sme sa pozreli na to, že poďme teda vysloviť nedôveru pánovi
premiérovi Hegerovi.
Daľší SMERácky exot ktorý má tiež paprče v rozkrádaní slovenského zdravotníctva:
-R.Raši - Vrútime sa do situácie, ktorá nemá iné riešenie ako dohodu alebo smrť. Premiér neurobil nič.
Premiérka Radičová sedela s lekármi osobne dni a noci. A premiér Heger si buď tú situáciu
nevšimol alebo sa na ňu vykašľal.
Takže vyzývame Eduarda Hegera, nech sa tým zaoberá, nech, naozaj, nech kašle na všetko
ostatné. Toto má byť jediná priorita vlády.
Tak si pripomenme slová ožrana Fica v roku 2022 ktoré chŕlil na vtedajšiu vládu počas štrajku zdravotníkov:
-Výroky R.Fica (2022) -
Dámy a páni, my veľmi nervózne sledujeme, čo sa deje, pokiaľ ide o slovenské zdravotníctvo.
A najmä sme nervózni z toho aký poker sa vláda rozhodla hrať so slovenskými zdravotníkmi.
Týmto idiotom nie je nič sväté. Ani zdravie ľudí.
A bude to len a len preto, lebo nejakí hňupi sedia vo vláde Slovenskej republiky a sa rozhodli
hrať túto hazardnú hru so slovenskými zdravotníkmi.
Idiot, minister zdravotníctva Lengvarský.
Keby mal trochu úcty k sebe samému, keď ju nemá k pacientom hodil by Hegerovi funkciu ministra
do tváre a s akým takým rešpektom by odišiel a postavil sa na stranu lekárov.
Magori a idioti vo vláde, prestaňte nás traumatizovať. Míte všetky prostriedky na vyriešenie krízy.
Ak to nechcete, zbaľte sa a vypadnite.
Si zaspal dobu, ficina ? Fico s fašistom Blahom toto vybľakujú už roky.
ˇAaron, Nefňukaj. Bombic je rasista, fašista, xenofób, mizogýn, homofób, radikál a konšpirátor a ani ty ani sudkyňa Ba IV s tým nemá čo urobiť. Pravda je len jedna. Keď to vyzerá ako Fico, pije to ako Fico a je hulvát ako Fico je to Bombic
Ficini vedia veľmi dobre kto je Bombic. Politici z Hlasu a SMERu navštevujú jeho streamy.
Bombica zastupuje poradca premiéra David Lindtner z advokátskej kancelárie KALLAN Legal, ktorú vlastní spolu s ministrom obrany Robertom Kaliňákom.
Politika SMERu a Hlasu je rovnaká akým je Bombic extrémista, neonacista, rasista či antisemita
Odporúčame